دکتر زهرا کرمی

دکتر زهرا کرمی

دکترای روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

3440

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات ایت الله کاشانی

آدرس:

تهران ایت الله کاشانی شرق پلاک 434 واحد 12

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا کرمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر زهرا کرمی
نوبت مطب ایت الله کاشانی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران ایت الله کاشانی شرق پلاک 434 واحد 12
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 11:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
45 دقیقه گفتگو200,000 تومان
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 10:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا کرمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا کرمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا کرمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا کرمی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا کرمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا کرمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا کرمی کجا است؟
دکتر زهرا کرمی 1 مطب در ایت الله کاشانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهرا کرمی را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا کرمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا کرمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا کرمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا کرمی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا کرمی چه زمانی است؟
دکتر زهرا کرمی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا کرمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا کرمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر زهرا کرمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا کرمی 0 از 5 است.

درباره دکتر زهرا کرمیدکتر زهرا کرمی dr zahra karami از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر زهرا کرمی در تهران ایت الله کاشانی شرق پلاک 434 واحد 12 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا کرمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09356922984 , 02144016338 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا کرمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا کرمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا کرمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا کرمی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا کرمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.