دکتر سید حجت تقی نژاد

دکتر سید حجت تقی نژاد

تخصص کودکان و نوزادان

ارومیه

کد نظام پزشکی

54915

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب شهرک فرهنگیان

آدرس:

ارومیه، ابتدای بلوار شهرک فرهنگیان، روبه روی‌ بانک مسکن

تلفن:04433844595

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید حجت تقی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سید حجت تقی نژاد
نوبت مطب شهرک فرهنگیان
رزرو آنلاین نوبت
ارومیه - ارومیه، ابتدای بلوار شهرک فرهنگیان، روبه روی‌ بانک مسکن

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید حجت تقی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید حجت تقی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید حجت تقی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید حجت تقی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت سید حجت تقی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حجت تقی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید حجت تقی نژاد کجا است؟
دکتر سید حجت تقی نژاد 1 مطب در مطب شهرک فرهنگیان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید حجت تقی نژاد را ببینید.
+
آیا دکتر سید حجت تقی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید حجت تقی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید حجت تقی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید حجت تقی نژاد متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید حجت تقی نژاد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید حجت تقی نژاد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حجت تقی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید حجت تقی نژاد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سید حجت تقی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید حجت تقی نژاد 0 از 5 است.

درباره دکتر سید حجت تقی نژاددکتر سید حجت تقی نژاد dr seyed hojjat taghi nezhad از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان ارومیه هستند. مطب دکتر سید حجت تقی نژاد در ارومیه، ابتدای بلوار شهرک فرهنگیان، روبه روی‌ بانک مسکن واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید حجت تقی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04433844595 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید حجت تقی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید حجت تقی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید حجت تقی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید حجت تقی نژاد متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید حجت تقی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.