شادی سفیدکار

شادی سفیدکار

کارشناس ارشد روانشناسی

رشت

کد نظام پزشکی

31259
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات خیابان سعدی

آدرس:

رشت ابتدای خیابان سعدی پل بوسار جنب کافی شاپ رورانس مرکز مشاوره طرحواره نو

تلفن:01332123202

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به شادی سفیدکار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران شادی سفیدکار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار بسیار خوش اخلاق ، حاذق و من تمام مدتی که در حضور ایشان بودم لذت برده و درس گرفتم .

انتخاب نوع نوبت گیری از شادی سفیدکار
نوبت مطب خیابان سعدی
رزرو آنلاین نوبت
رشت - رشت ابتدای خیابان سعدی پل بوسار جنب کافی شاپ رورانس مرکز مشاوره طرحواره نو
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 15:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت شادی سفیدکار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شادی سفیدکار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد شادی سفیدکار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت شادی سفیدکار چقدر است؟
هزینه ویزیت شادی سفیدکار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل شادی سفیدکار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب شادی سفیدکار کجا است؟
دکتر شادی سفیدکار 1 مطب در خیابان سعدی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل شادی سفیدکار را ببینید.
+
آیا شادی سفیدکار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شادی سفیدکار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
شادی سفیدکار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شادی سفیدکار متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد شادی سفیدکار چه زمانی است؟
دکتر شادی سفیدکار از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل شادی سفیدکار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از شادی سفیدکار چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به شادی سفیدکار رای داده‌اند. میانگین امتیازی شادی سفیدکار 5 از 5 است.

درباره شادی سفیدکاردکتر شادی سفیدکار shadi sefidkar از دکترهای متخصص روانشناسی رشت هستند. مطب شادی سفیدکار در رشت ابتدای خیابان سعدی پل بوسار جنب کافی شاپ رورانس مرکز مشاوره طرحواره نو واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب شادی سفیدکار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01332123202 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام شادی سفیدکار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی شادی سفیدکار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط شادی سفیدکار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از شادی سفیدکار متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد شادی سفیدکار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.