دکتر سیده جهان احمدی

دکتر سیده جهان احمدی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

کرج

کد نظام پزشکی

141513
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب میدان شهدا

آدرس:

کرج، مابین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، نبش بانک آینده، ساختمان رازی، طبقه هفتم

تلفن:09101441086

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سیده جهان احمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیده جهان احمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سیده جهان احمدی
نوبت مطب میدان شهدا
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، مابین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، نبش بانک آینده، ساختمان رازی، طبقه هفتم
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 23 خرداد ساعت 15:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیده جهان احمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیده جهان احمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیده جهان احمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیده جهان احمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت سیده جهان احمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده جهان احمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیده جهان احمدی کجا است؟
دکتر سیده جهان احمدی 1 مطب در مطب میدان شهدا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سیده جهان احمدی را ببینید.
+
آیا دکتر سیده جهان احمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیده جهان احمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیده جهان احمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیده جهان احمدی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیده جهان احمدی چه زمانی است؟
دکتر سیده جهان احمدی از روز سه‌شنبه 23 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده جهان احمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیده جهان احمدی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سیده جهان احمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیده جهان احمدی 0 از 5 است.

درباره دکتر سیده جهان احمدیدکتر سیده جهان احمدی dr seyede jahan ahmadi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرج هستند. مطب دکتر سیده جهان احمدی در کرج، مابین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، نبش بانک آینده، ساختمان رازی، طبقه هفتم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیده جهان احمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09101441086 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیده جهان احمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیده جهان احمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیده جهان احمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیده جهان احمدی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیده جهان احمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.