%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پریسا رشتیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پریسا رشتیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

عالی

نیکا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

ایشون بسیار دکتر خوبی هستند و هیچوقت داروی بی خودی و اضافه تجویز نمیکنن

امیر علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

مشاوره متنی: ویزیت اولمون بود عالی بودن

الهه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

مشاوره تلفنی: عالی بودن

روژینا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام با حوصله و دقت گوش دادند و راهکار رو اعلام کردند در کل راضی بودم

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر پریسا رشتیان
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو200,000 تومان
اولین نوبت خالی: شنبه 12 اسفند ساعت 18:00
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل150,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پریسا رشتیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پریسا رشتیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پریسا رشتیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پریسا رشتیان چقدر است؟
هزینه ویزیت پریسا رشتیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا رشتیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پریسا رشتیان کجا است؟
دکتر پریسا رشتیان تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
+
آیا دکتر پریسا رشتیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا رشتیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پریسا رشتیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پریسا رشتیان متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های گوارش و کبد کودکان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پریسا رشتیان چه زمانی است؟
دکتر پریسا رشتیان از روز شنبه 12 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا رشتیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پریسا رشتیان چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر پریسا رشتیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پریسا رشتیان 5 از 5 است.

درباره دکتر پریسا رشتیاندکتر پریسا رشتیان dr parisa rashtiyan از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان هستند. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پریسا رشتیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پریسا رشتیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پریسا رشتیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پریسا رشتیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پریسا رشتیان متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پریسا رشتیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.