%91
پیشنهاد(از 195 کاربر)

درباره‌ی پزشک

ویزیت بیمارهای کروناآنفولانزاعفونت های دستگاه تنفسی و گوارشیبیماری های هپاتیت ، ایدز ، زخم دیابتی

کد نظام پزشکی

60698

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، حدفاصل فلسطین و هفت تیر، جنب بانک سامان، ساختمان آراد، طبقه 4،واحد 13

تلفن:07132316920

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شاهرخ مردانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شاهرخ مردانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 195 کاربر)

%91
177 کاربر از 195 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  107 نفر
 • 15-45 دقیقه
  57 نفر
 • 45-90 دقیقه
  18 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  8 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا 30 تا 45 دقیقه بطول بینجامد.

توجه:حضور بیماران با علائم تب ، سرفه و... در مطب بلامانع است.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر شاهرخ مردانی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر شاهرخ مردانی
دکتر شاهرخ مردانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شاهرخ مردانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شاهرخ مردانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شاهرخ مردانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شاهرخ مردانی چقدر است؟
هزینه ویزیت شاهرخ مردانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شاهرخ مردانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شاهرخ مردانی کجا است؟
دکترشاهرخ مردانی مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شاهرخ مردانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شاهرخ مردانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شاهرخ مردانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شاهرخ مردانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شاهرخ مردانی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شاهرخ مردانی چه زمانی است؟
دکتر شاهرخ مردانی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شاهرخ مردانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شاهرخ مردانی چقدر است؟
تا کنون 195 نفر به دکتر شاهرخ مردانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شاهرخ مردانی 5 از 5 است.

درباره دکتر شاهرخ مردانیدکترشاهرخ مردانی dr shahrokh mardani از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری شیراز هستند. مطب دکتر شاهرخ مردانی در شیراز، خیابان زند، حدفاصل فلسطین و هفت تیر، جنب بانک سامان، ساختمان آراد، طبقه 4،واحد 13 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شاهرخ مردانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132316920 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شاهرخ مردانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شاهرخ مردانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شاهرخ مردانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شاهرخ مردانی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شاهرخ مردانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.