مریم طاهری

مریم طاهری

کد نظام پزشکی: ش 1980

نوبت‌دهی اینترنتی مطب مریم طاهری

زعفرانیه
آدرس: تهران - تهران، زعفرانیه، خیابان آصف، ساختمان آصف 33، طبقه 5، واحد 19
اولین نوبت آزاد: امروز | 18:00

آدرس مطب مریم طاهری

زعفرانیه
آدرس:
تهران، زعفرانیه، خیابان آصف، ساختمان آصف 33، طبقه 5، واحد 19

نظرات درباره مریم طاهری

تاکنون نظری برای این پزشک ثبت نشده است.
شما اولین نظر را ثبت کنید.

سوالات متداول راجع به مریم طاهری

چطور می‌توانم نوبت مریم طاهری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم طاهری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مریم طاهری در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت مریم طاهری چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم طاهری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مریم طاهری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب مریم طاهری کجا است؟
دکتر مریم طاهری 1 مطب در زعفرانیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل مریم طاهری را ببینید.
آیا مریم طاهری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم طاهری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
مریم طاهری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم طاهری متخصص شنوایی سنجی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مریم طاهری چه زمانی است؟
دکتر مریم طاهری از روز امروز بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مریم طاهری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مریم طاهری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مریم طاهری رای داده‌اند. میانگین امتیازی مریم طاهری 0 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از مریم طاهریدکتر مریم طاهری maryam taheri از دکترهای متخصص شنوایی سنجی تهران هستند. مطب مریم طاهری در تهران، زعفرانیه، خیابان آصف، ساختمان آصف 33، طبقه 5، واحد 19 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مریم طاهری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122181410-02122181409 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مریم طاهری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مریم طاهری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مریم طاهری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مریم طاهری متخصص شنوایی سنجی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله شنوایی سنجی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مریم طاهری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.