%86
پیشنهاد(از 7 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)
 • فلوشیپ جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان ابن سینا

آدرس:

مشهد، میدان بیمارستان امام رضا، ابتدای ابن سینا، مجتمع بهاران، طبقه سوم

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • بانک صادرات

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدمهدی رحمانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدمهدی رحمانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%86
6 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمد رسول
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

اخلاق و رفتار جناب دکتر بسیار عالی بود. فقط نمیدونم چرا آقای دکتر اهمیتی به نوبت دهی اینترنتی نداشتند و ۲ نفر که زودتر از من رسیده بودند رو ویزیت کردند. وقتی که من گرفته بودم ساعت ۱۷ اولین نفر بودم، ولی سومین نفر ویزیت شدم. اما بازهم توصیه میکنم اینترنتی وقت بگیرید، وقت گرفتن تلفنی و حضوری دردسر داره. با آرزوی سلامتی و بهبودی برای همه شما 🙏🌺🌸

ابوطالب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

به حرفهای بیمار توجهی نمی کنند.

عباس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار محترم و کاربلد

امیر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک خوبی هستن من قبلا پیششون عمل شدم و کاملا بهبود پیدا کردم

لادن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

هنوز در حال درمان هستم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدمهدی رحمانی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان ابن سینا
مشهد - مشهد، میدان بیمارستان امام رضا، ابتدای ابن سینا، مجتمع بهاران، طبقه سوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدمهدی رحمانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدمهدی رحمانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدمهدی رحمانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدمهدی رحمانی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدمهدی رحمانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدمهدی رحمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدمهدی رحمانی کجا است؟
دکتر محمدمهدی رحمانی 1 مطب در مطب خیابان ابن سینا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدمهدی رحمانی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدمهدی رحمانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدمهدی رحمانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدمهدی رحمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدمهدی رحمانی چه زمانی است؟
دکتر محمدمهدی رحمانی از روز سه‌شنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدمهدی رحمانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدمهدی رحمانی چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر محمدمهدی رحمانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدمهدی رحمانی 5 از 5 است.
درباره دکتر محمدمهدی رحمانی


دکتر محمدمهدی رحمانی dr mohammad mehdi rahmani از دکترهای متخصص جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) مشهد هستند. مطب دکتر محمدمهدی رحمانی در مشهد، میدان بیمارستان امام رضا، ابتدای ابن سینا، مجتمع بهاران، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدمهدی رحمانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138553548-05138536523 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدمهدی رحمانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدمهدی رحمانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدمهدی رحمانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدمهدی رحمانی متخصص جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدمهدی رحمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.