دکتر رضیه رازی

دکتر رضیه رازی

تخصص قلب و عروق

مشهد

کد نظام پزشکی

51480
%100
پیشنهاد(از 21 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان رازی

آدرس:

مشهد، میدان بیمارستان امام رضا، ابتدای خیابان رازی، ساختمان پزشکان رازی، طبقه چهارم

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • روستاییان
 • نیروهای مسلح

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رضیه رازی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضیه رازی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 21 کاربر)

%100
21 کاربر از 21 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  12 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

طاهره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

با سلام ایشان دکتر خوبی هستن ولی در مورد بیمه باید قبل از معاینه اطلاع رسانی کنند چون همه معایناتی که انجام می‌دهند آزاد وفاقد بیمه می باشد

محمدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دقیق و پر حوصله

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار پر تجربه

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب بودند

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی با سواد صبور مهربان

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر رضیه رازیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضیه رازی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضیه رازی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضیه رازی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضیه رازی چقدر است؟
هزینه ویزیت رضیه رازی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضیه رازی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضیه رازی کجا است؟
دکتر رضیه رازی 1 مطب در مطب خیابان رازی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رضیه رازی را ببینید.
+
آیا دکتر رضیه رازی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضیه رازی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضیه رازی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضیه رازی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضیه رازی چه زمانی است؟
دکتر رضیه رازی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رضیه رازی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضیه رازی چقدر است؟
تا کنون 21 نفر به دکتر رضیه رازی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضیه رازی 5 از 5 است.

درباره دکتر رضیه رازیدکتر رضیه رازی dr raziye razi از دکترهای متخصص قلب و عروق مشهد هستند. مطب دکتر رضیه رازی در مشهد، میدان بیمارستان امام رضا، ابتدای خیابان رازی، ساختمان پزشکان رازی، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضیه رازی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138532534-09050515176-05138530420 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضیه رازی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضیه رازی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضیه رازی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضیه رازی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضیه رازی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.