دکتر رضیه رازی

دکتر رضیه رازی

تخصص قلب و عروق

مشهد
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲۰ کاربر)

کد نظام پزشکی

۵۱۴۸۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان رازی

آدرس:

مشهد، میدان بیمارستان امام رضا، ابتدای خیابان رازی، ساختمان پزشکان رازی، طبقه چهارم

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • روستاییان
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رضیه رازی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضیه رازی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲۰ کاربر)

%۱۰۰
۲۰ کاربر از ۲۰ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۶ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان رازی
ملاحظات

بیماران محترم: زمان داده شده بابت حضور در مطب و زمان ویزیت شما توسط منشی برنامه ریزی می شود.

دکتر رضیه رازی
دکتر رضیه رازی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضیه رازی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضیه رازی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضیه رازی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضیه رازی چقدر است؟
هزینه ویزیت رضیه رازی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضیه رازی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضیه رازی کجا است؟
دکتر رضیه رازی 1 مطب در مطب خیابان رازی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رضیه رازی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رضیه رازی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضیه رازی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضیه رازی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضیه رازی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضیه رازی چه زمانی است؟
دکتر رضیه رازی از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رضیه رازی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضیه رازی چقدر است؟
تا کنون 20 نفر به دکتر رضیه رازی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضیه رازی 5 از 5 است.

درباره دکتر رضیه رازیدکتر رضیه رازی dr raziye razi از دکترهای متخصص تخصص قلب و عروق مشهد هستند. مطب دکتر رضیه رازی در مشهد، میدان بیمارستان امام رضا، ابتدای خیابان رازی، ساختمان پزشکان رازی، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضیه رازی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138532534-09050515176-05138530420 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضیه رازی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضیه رازی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضیه رازی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضیه رازی تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضیه رازی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.