دکتر نیوشا جمشیدی طاری

دکتر نیوشا جمشیدی طاری

پزشک عمومی

کد نظام پزشکی

155413

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نیوشا جمشیدی طاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نیوشا جمشیدی طاریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نیوشا جمشیدی طاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نیوشا جمشیدی طاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نیوشا جمشیدی طاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نیوشا جمشیدی طاری چقدر است؟
هزینه ویزیت نیوشا جمشیدی طاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نیوشا جمشیدی طاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نیوشا جمشیدی طاری کجا است؟
دکتر نیوشا جمشیدی طاری تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
+
آیا دکتر نیوشا جمشیدی طاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نیوشا جمشیدی طاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نیوشا جمشیدی طاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نیوشا جمشیدی طاری متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نیوشا جمشیدی طاری چه زمانی است؟
دکتر نیوشا جمشیدی طاری از روز سه شنبه 11 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نیوشا جمشیدی طاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نیوشا جمشیدی طاری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نیوشا جمشیدی طاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نیوشا جمشیدی طاری 0 از 5 است.

درباره دکتر نیوشا جمشیدی طاریدکتر نیوشا جمشیدی طاری dr niyosha jamshidi tari از دکترهای متخصص عمومی هستند. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نیوشا جمشیدی طاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نیوشا جمشیدی طاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نیوشا جمشیدی طاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نیوشا جمشیدی طاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نیوشا جمشیدی طاری متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نیوشا جمشیدی طاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.