دکتر زیبا محسن پور

دکتر زیبا محسن پور

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز

کد نظام پزشکی

55098
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات ملاصدرا

آدرس:

شیراز، خیابان ملاصدرا، نبش هدایت، ساختمان 310، طبقه اول

تلفن:07132326755

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • سلامت
 • بانک کشاورزی
 • بانک ملی
 • جانبازان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زیبا محسن پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زیبا محسن پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نازیلا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

زحمت سزارینم با ایشون بود، البته من دیر شناختمشون متاسفانه و دوران بارداری تحت نظرشون نبودم ک بعدش چقد افسوس خوردم که دیر باهاشون آشنا شدم، اینقدررررررر پزشک خوب و حاذق و دلسوز و متواضعی هستن ک هیچی نمیتونم بگم، تنشون سلامت انشالا، دعای خیر ما پشتشونه

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر زیبا محسن پور
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب ملاصدرا
شیراز - شیراز، خیابان ملاصدرا، نبش هدایت، ساختمان 310، طبقه اول


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زیبا محسن پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زیبا محسن پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زیبا محسن پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زیبا محسن پور چقدر است؟
هزینه ویزیت زیبا محسن پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زیبا محسن پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زیبا محسن پور کجا است؟
دکتر زیبا محسن پور 1 مطب در ملاصدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زیبا محسن پور را ببینید.
+
آیا دکتر زیبا محسن پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زیبا محسن پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زیبا محسن پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زیبا محسن پور متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زیبا محسن پور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر زیبا محسن پور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر زیبا محسن پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زیبا محسن پور چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر زیبا محسن پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زیبا محسن پور 5 از 5 است.
درباره دکتر زیبا محسن پور


دکتر زیبا محسن پور dr ziba mohsenpoor از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر زیبا محسن پور در شیراز، خیابان ملاصدرا، نبش هدایت، ساختمان 310، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زیبا محسن پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132326755 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زیبا محسن پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زیبا محسن پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زیبا محسن پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زیبا محسن پور متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زیبا محسن پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.