درباره‌ی پزشک

عضو دائم انجمن رادیولوژی اروپا(ESR)

دارای مدرک بوردتخصص اروپایی رادیولوژی

فلوشیپ فوق تخصصی سونوگرافی زنان و جنین از اتریش ودارای مجوزفعالیت دراتریش

بوردتخصصی عربی در رادیولوژی وسونوگرافی

واجازه طبابت درعمان و امارات متحده عربی

بیش از یک دهه سابقه فعالیت رادیولوژی وسونوگرافی

موسس و مسوولیت فنی دومرکز فوق تخصصی پارسه آمادگاه و دکترفرخی سروش

کد نظام پزشکی

97033

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

اطلاعات تصویربرداری رادیولوژی و سونوگرافی پارسه آمادگاه اصفهان

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، نبش بن بست شماره 6 (میلاد)، ساختمان پارسه، طبقه منفی یک

تلفن:03131313731

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر جواد فرخی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

تصویربرداری رادیولوژی و سونوگرافی پارسه آمادگاه اصفهان
ملاحظات

برای گرفتن نوبت مستقیم به شماره مرکز 

تماس گرفته شود.

دکتر جواد فرخی
دکتر جواد فرخی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر جواد فرخی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر جواد فرخی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر جواد فرخی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر جواد فرخی چقدر است؟
هزینه ویزیت جواد فرخی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جواد فرخی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر جواد فرخی کجا است؟
دکترجواد فرخی تصویربرداری رادیولوژی و سونوگرافی پارسه آمادگاه اصفهان مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر جواد فرخی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر جواد فرخی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر جواد فرخی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر جواد فرخی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر جواد فرخی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر جواد فرخی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر جواد فرخی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر جواد فرخی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر جواد فرخی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر جواد فرخی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر جواد فرخی 0 از 5 است.

درباره دکتر جواد فرخیدکترجواد فرخی dr javad farokhi از دکترهای متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) اصفهان هستند. مطب دکتر جواد فرخی در اصفهان، خیابان آمادگاه، نبش بن بست شماره 6 (میلاد)، ساختمان پارسه، طبقه منفی یک واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر جواد فرخی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03131313731 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر جواد فرخی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر جواد فرخی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر جواد فرخی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر جواد فرخی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تصویربرداری (رادیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر جواد فرخی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.