دکتر زهرا مصطفوی مشهدی

دکتر زهرا مصطفوی مشهدی

تخصص داخلی

مشهد
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌ی پزشک

 گوارش ریه غدد دیابت 

نوار قلب  

کد نظام پزشکی

15850

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب بلوار مدرس

آدرس:

مشهد، بلوار مدرس(چهار طبقه)، بین مدرس 8و10، ساختمان شماره 12، طبقه دوم، پلاک 10

تلفن:05132252255

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا مصطفوی مشهدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا مصطفوی مشهدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار مدرس
دکتر زهرا مصطفوی مشهدی
دکتر زهرا مصطفوی مشهدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا مصطفوی مشهدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا مصطفوی مشهدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا مصطفوی مشهدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا مصطفوی مشهدی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا مصطفوی مشهدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا مصطفوی مشهدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا مصطفوی مشهدی کجا است؟
دکترزهرا مصطفوی مشهدی مطب بلوار مدرس مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زهرا مصطفوی مشهدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا مصطفوی مشهدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا مصطفوی مشهدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا مصطفوی مشهدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا مصطفوی مشهدی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا مصطفوی مشهدی چه زمانی است؟
دکتر زهرا مصطفوی مشهدی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا مصطفوی مشهدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا مصطفوی مشهدی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر زهرا مصطفوی مشهدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا مصطفوی مشهدی 5 از 5 است.

درباره دکتر زهرا مصطفوی مشهدیدکترزهرا مصطفوی مشهدی dr zahra mostafavi mashhadi از دکترهای متخصص داخلی مشهد هستند. مطب دکتر زهرا مصطفوی مشهدی در مشهد، بلوار مدرس(چهار طبقه)، بین مدرس 8و10، ساختمان شماره 12، طبقه دوم، پلاک 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا مصطفوی مشهدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05132252255 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا مصطفوی مشهدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا مصطفوی مشهدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا مصطفوی مشهدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا مصطفوی مشهدی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا مصطفوی مشهدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.