دکتر حمیدرضا عبداله پور

دکتر حمیدرضا عبداله پور

کد نظام پزشکی: 98179
4.5 (130 نظر)
٪90 پیشنهاد کاربران
2982 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر حمیدرضا عبداله پور

مطب بلوار احمدآباد
آدرس: مشهد - مشهد، بلوار احمدآباد، بین محتشمی 4 و 6، ساختمان ثامن، طبقه همکف
اولین نوبت آزاد: چهارشنبه 9 خرداد | 18:30

درباره دکتر حمیدرضا عبداله پور

بورد تخصصی ارتوپدی فلوشیپ فوق تخصصی جراحی ستون فقرات ودیسک

جراحی تنگی کانال نخاع گردن و کمر، جراحی دیسک گردن و کمر ، جراحی اسکولیوز و کیفوز وانحرافات ستون فقرات، جراحی رباط صلیبی و منیسک زانو، تعویض مفصل زانو، تعویض مفصل لگن

در مطب ویزیت، تزریقات مفاصل، جراحیهای کوچک انجام می شود.

همکاری با بیمارستان رضوی ، بیمارستان آریا و بیمارستان فارابی

آدرس اینستاگرام: dr.hamidreza_abdolahpour

آدرس مطب دکتر حمیدرضا عبداله پور

مطب بلوار احمدآباد
آدرس:
مشهد، بلوار احمدآباد، بین محتشمی 4 و 6، ساختمان ثامن، طبقه همکف
تلفن:

نظرات درباره دکتر حمیدرضا عبداله پور

4.5
از 130 کاربر
45-90 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%90
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/03/04)
نوبت دهی مطب
(1403/03/04)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
علت مراجعه: شکستگی پا
مژگان(1403/02/31)
نوبت دهی مطب
(1403/02/31)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
با سلام. متاسفانه زانو پام آسیب دیده بود
محبوبه(1403/02/28)
نوبت دهی مطب
(1403/02/28)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
برای کمردرد مراجعه کردم و درمان رو شروع کردم به امید خدا . تعریفشونو زیاد شنیده بودم ، با صبر و حوصله و با روی خوش با مریض صحبت میکنن و وقت میزارن برای مریض
کاربر دکترتو(1403/02/28)
(1403/02/28)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
پیشنهاد می شوند.
کاربر دکترتو(1403/02/26)
نوبت دهی مطب
(1403/02/26)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
با سلام من به خاطر درد کمر مراجعه کردم بسیار دکتر با تجربه و صبور دوست داشتنی هستن آقای دکتر حمیدرضا عبدالله پور
محدثه(1403/02/17)
نوبت دهی مطب
(1403/02/17)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
متاسفانه آقای دکتر اصلا رفتار محترمانه ای نداشتن

سوالات متداول راجع به دکتر حمیدرضا عبداله پور

چطور می‌توانم نوبت دکتر حمیدرضا عبداله پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمیدرضا عبداله پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمیدرضا عبداله پور در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا عبداله پور چقدر است؟
هزینه ویزیت حمیدرضا عبداله پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا عبداله پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر حمیدرضا عبداله پور کجا است؟
دکتر حمیدرضا عبداله پور 1 مطب در مطب بلوار احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حمیدرضا عبداله پور را ببینید.
آیا دکتر حمیدرضا عبداله پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا عبداله پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر حمیدرضا عبداله پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمیدرضا عبداله پور متخصص ارتوپدی و جراحی دیسک و ستون فقرات هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمیدرضا عبداله پور چه زمانی است؟
دکتر حمیدرضا عبداله پور از روز چهارشنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا عبداله پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمیدرضا عبداله پور چقدر است؟
تا کنون 130 نفر به دکتر حمیدرضا عبداله پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمیدرضا عبداله پور 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر حمیدرضا عبداله پوردکتر حمیدرضا عبداله پور dr hamid reza abdolah pur از دکترهای متخصص جراحی دیسک و ستون فقرات مشهد هستند. مطب دکتر حمیدرضا عبداله پور در مشهد، بلوار احمدآباد، بین محتشمی 4 و 6، ساختمان ثامن، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمیدرضا عبداله پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138476869 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمیدرضا عبداله پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمیدرضا عبداله پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمیدرضا عبداله پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمیدرضا عبداله پور متخصص جراحی دیسک و ستون فقرات نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی دیسک و ستون فقرات در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمیدرضا عبداله پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.