%93
پیشنهاد(از 14 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی ارتوپدی فلوشیپ فوق تخصصی جراحی ستون فقرات ودیسک

جراحی تنگی کانال نخاع گردن و کمر، جراحی دیسک گردن و کمر ، جراحی اسکولیوز و کیفوز وانحرافات ستون فقرات، جراحی رباط صلیبی و منیسک زانو، تعویض مفصل زانو، تعویض مفصل لگن

در مطب ویزیت، تزریقات مفاصل، جراحیهای کوچک انجام می شود.

همکاری با بیمارستان رضوی ، بیمارستان آریا و بیمارستان فارابی

آدرس اینستاگرام: dr.hamidreza_abdolahpour

کد نظام پزشکی

98179

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی
 • فلوشیپ جراحی دیسک و ستون فقرات

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، بین محتشمی ۴و۶، ساختمان ثامن، طبقه همکف

تلفن:05138476869

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حمیدرضا عبداله پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمیدرضا عبداله پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%93
13 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار احمدآباد
دکتر حمیدرضا عبداله پور
دکتر حمیدرضا عبداله پور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمیدرضا عبداله پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمیدرضا عبداله پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمیدرضا عبداله پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا عبداله پور چقدر است؟
هزینه ویزیت حمیدرضا عبداله پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا عبداله پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمیدرضا عبداله پور کجا است؟
دکترحمیدرضا عبداله پور مطب بلوار احمدآباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حمیدرضا عبداله پور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حمیدرضا عبداله پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا عبداله پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمیدرضا عبداله پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمیدرضا عبداله پور متخصص ارتوپدی و جراحی دیسک و ستون فقرات هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمیدرضا عبداله پور چه زمانی است؟
دکتر حمیدرضا عبداله پور از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا عبداله پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمیدرضا عبداله پور چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر حمیدرضا عبداله پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمیدرضا عبداله پور 5 از 5 است.

درباره دکتر حمیدرضا عبداله پوردکترحمیدرضا عبداله پور dr hamid reza abdolah pur از دکترهای متخصص ارتوپدی مشهد هستند. مطب دکتر حمیدرضا عبداله پور در مشهد، بلوار احمدآباد، بین محتشمی ۴و۶، ساختمان ثامن، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمیدرضا عبداله پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138476869 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمیدرضا عبداله پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمیدرضا عبداله پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمیدرضا عبداله پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمیدرضا عبداله پور متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمیدرضا عبداله پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.