دکتر علیرضا حاکمی برآبادی

دکتر علیرضا حاکمی برآبادی

کد نظام پزشکی: 16546
4.8 (38 نظر)
٪95 پیشنهاد کاربران
1135 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر علیرضا حاکمی برآبادی

مطب بلوار احمدآباد
آدرس: مشهد - مشهد، بلوار احمدآباد، ابتدای خیابان عارف، سمت چپ، ساختمان پزشکان54، طبقه زیرزمین
اولین نوبت آزاد:فردا | 16:15

درباره دکتر علیرضا حاکمی برآبادی

بورد تخصصی ارولوژی

درمان بیماری های کلیه، مجاری ادراری، نازائی مردان، ناتوانایی های جنسی مردان، بیماری های مقاربتی

در مطب ویزیت و معاینه بیمار انجام می شود.

همکاری با بیمارستان آریا

آدرس مطب دکتر علیرضا حاکمی برآبادی

مطب بلوار احمدآباد
آدرس:
مشهد، بلوار احمدآباد، ابتدای خیابان عارف، سمت چپ، ساختمان پزشکان54، طبقه زیرزمین
تلفن:

بیمه‌های طرف قرارداد دکتر علیرضا حاکمی برآبادی

بیمه تامین اجتماعی
بیمه نیروهای مسلح
بیمه کارمندان دولت

نظرات درباره دکتر علیرضا حاکمی برآبادی

4.8
از 38 کاربر
0-15 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%95
پیشنهاد کاربران
رضا(1403/04/12)
نوبت دهی مطب
(1403/04/12)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
سلام وقت بخیر من برای درمان عدم نعوظ پیش ایشون مراجعه کردم خیلی با صبرحوصله مشکل منو برسی کردن واقعا خدا خیرتون بده از برخوردشون راضی هستم
نصرت(1403/04/12)
نوبت دهی مطب
(1403/04/12)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
دکتر بسیار عالی و صبور و مهربون هستن بهترین تشخیص میدن در زمان ممکن
حمیرا(1403/03/21)
نوبت دهی مطب
(1403/03/21)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
علت مراجعه: مشکل کلیه داشتم ، دارو گرفتم
نسرین(1403/02/04)
نوبت دهی مطب
(1403/02/04)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
دکتر خیلی خوش برخورد و مهربون هستن
بهار(1402/12/23)
نوبت دهی مطب
(1402/12/23)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بسیار عالی دکتر حاکمی دکتر بسیار دقیق و خوبی هستن و من سالها هر مشکلی در این زمینه داشتم خودم یا همسرم به ایشون مراجعه کردم واقعا تشخیص عالی دارن برای بیمار وقت میزارن و من به عنوان یکی از بهترین پزشکان در این زمینه میشناسم
نسرین(1402/12/01)
نوبت دهی مطب
(1402/12/01)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
برخورد دکتر حاکمی عالی بود خیلی با صبر و حوصله همه چیز و توضیح دادن من که واقعا راضی بودم

سوالات متداول راجع به دکتر علیرضا حاکمی برآبادی

چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا حاکمی برآبادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا حاکمی برآبادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا حاکمی برآبادی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر علیرضا حاکمی برآبادی چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا حاکمی برآبادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا حاکمی برآبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر علیرضا حاکمی برآبادی کجا است؟
دکتر علیرضا حاکمی برآبادی 1 مطب در مطب بلوار احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا حاکمی برآبادی را ببینید.
آیا دکتر علیرضا حاکمی برآبادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا حاکمی برآبادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر علیرضا حاکمی برآبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا حاکمی برآبادی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا حاکمی برآبادی چه زمانی است؟
دکتر علیرضا حاکمی برآبادی از روز چهارشنبه 27 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا حاکمی برآبادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا حاکمی برآبادی چقدر است؟
تا کنون 38 نفر به دکتر علیرضا حاکمی برآبادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا حاکمی برآبادی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر علیرضا حاکمی برآبادیدکتر علیرضا حاکمی برآبادی dr alireza hakemi bar abadi از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) مشهد هستند. مطب دکتر علیرضا حاکمی برآبادی در مشهد، بلوار احمدآباد، ابتدای خیابان عارف، سمت چپ، ساختمان پزشکان54، طبقه زیرزمین واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا حاکمی برآبادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138404683 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا حاکمی برآبادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا حاکمی برآبادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا حاکمی برآبادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا حاکمی برآبادی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا حاکمی برآبادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.