دکتر محمدعلی ملک نژاد یزدی

دکتر محمدعلی ملک نژاد یزدی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

مشهد
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

کد نظام پزشکی

18282

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، پرستار ۱، ساختمان پردیس

تلفن:05138443302

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدعلی ملک نژاد یزدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدعلی ملک نژاد یزدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار احمدآباد
دکتر محمدعلی ملک نژاد یزدی
دکتر محمدعلی ملک نژاد یزدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدعلی ملک نژاد یزدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدعلی ملک نژاد یزدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدعلی ملک نژاد یزدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدعلی ملک نژاد یزدی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدعلی ملک نژاد یزدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی ملک نژاد یزدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدعلی ملک نژاد یزدی کجا است؟
دکترمحمدعلی ملک نژاد یزدی مطب بلوار احمدآباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدعلی ملک نژاد یزدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدعلی ملک نژاد یزدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی ملک نژاد یزدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدعلی ملک نژاد یزدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدعلی ملک نژاد یزدی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدعلی ملک نژاد یزدی چه زمانی است؟
دکتر محمدعلی ملک نژاد یزدی از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی ملک نژاد یزدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدعلی ملک نژاد یزدی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر محمدعلی ملک نژاد یزدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدعلی ملک نژاد یزدی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدعلی ملک نژاد یزدیدکترمحمدعلی ملک نژاد یزدی dr mohammad ali malek nezhad yazdi از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) مشهد هستند. مطب دکتر محمدعلی ملک نژاد یزدی در مشهد، بلوار احمدآباد، پرستار ۱، ساختمان پردیس واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدعلی ملک نژاد یزدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138443302 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدعلی ملک نژاد یزدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدعلی ملک نژاد یزدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدعلی ملک نژاد یزدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدعلی ملک نژاد یزدی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدعلی ملک نژاد یزدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.