دکتر پیام لطفی

دکتر پیام لطفی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

شیراز

کد نظام پزشکی

130034
%96
پیشنهاد(از 50 کاربر)

درباره‌پزشک

ویزیت روانپزشکی و روانشناختیی (بزرگسالان، کودک و نوجوان، سالمندان)

انواع روان درمانی (بزرگسالان، کودکان و نوجوانان، سالمندان)

آزمایشگاه خواب ( پلی سومنوگرافی)

انواع تست روانشناختی، خدمات ترک و سم زدایی انواع مواد مخدر

نوروفیدبک

TDCS (درمان با امواج الکتریکی )

(درمان با امواج الکترومغناطیس ) rTMS

تزریق بوتاکس (سردرد، لرزش سر و زیبایی )

=======================================

بیمار گرامی توجه فرمایید! در صورتی که برای اولین بار توسط پزشک ویزیت انجام میشود هزینه ویزیت مبلغ 313600 تومان میباشد که مابه التفاوت آن در مطب از شما دریافت میگردد . پس از اولین ویزیت باقی نوبت گیری ها به مبلغ 179000 تومان میباشد .

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان ملاصدرا

آدرس:

شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان هدایت غربی(حدفاصل فلسطین و ملاصدرا)،کوچه 14،ساختمان پزشکی باران، طبقه 2،واحد چهار، مرکز مشاوره آفاق

تلفن:09172002913

اطلاعات مطب خیابان ارم

آدرس:

شیراز، خیابان ارم، کوچه 13/2، مرکز جامع توانبخشی سعدی

تلفن:07132294285

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پیام لطفی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پیام لطفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 50 کاربر)

%96
48 کاربر از 50 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  10 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

ثریا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

بسیار خوش اخلاق و با حوصله

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

دکتر بسیار عالی هستند

علیرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار متشخص و متخصص

درنا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

ایشان‌حاذق و بسیار باحوصله هستند، من یکسال و چند ماه هست که تحت نظرشان هستم‌ و از تجویز و طبابت ایشان راضیم

درنا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

بسیار با حوصله،باسواد هستند

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر پیام لطفی
نوبت مطب خیابان ملاصدرا
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان هدایت غربی(حدفاصل فلسطین و ملاصدرا)،کوچه 14،ساختمان پزشکی باران، طبقه 2،واحد چهار، مرکز مشاوره آفاق
اولین نوبت خالی: دوشنبه 14 اسفند ساعت 18:45
نوبت بگیرید
نوبت مطب خیابان ارم
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، خیابان ارم، کوچه 13/2، مرکز جامع توانبخشی سعدی
اولین نوبت خالی: دوشنبه 14 اسفند ساعت 15:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو138,000 تومان
اولین نوبت خالی: دوشنبه 14 اسفند ساعت 14:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پیام لطفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پیام لطفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پیام لطفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پیام لطفی چقدر است؟
هزینه ویزیت پیام لطفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پیام لطفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پیام لطفی کجا است؟
دکتر پیام لطفی 2 مطب در مطب خیابان ملاصدرا و مطب خیابان ارم دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پیام لطفی را ببینید.
+
آیا دکتر پیام لطفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پیام لطفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پیام لطفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پیام لطفی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پیام لطفی چه زمانی است؟
دکتر پیام لطفی از روز دوشنبه 14 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پیام لطفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پیام لطفی چقدر است؟
تا کنون 50 نفر به دکتر پیام لطفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پیام لطفی 5 از 5 است.

درباره دکتر پیام لطفیدکتر پیام لطفی dr payam lotfi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) شیراز هستند. مطب دکتر پیام لطفی در شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان هدایت غربی(حدفاصل فلسطین و ملاصدرا)،کوچه 14،ساختمان پزشکی باران، طبقه 2،واحد چهار، مرکز مشاوره آفاق واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پیام لطفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09172002913 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پیام لطفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پیام لطفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پیام لطفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پیام لطفی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پیام لطفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.