دکتر هادی شرونی

دکتر هادی شرونی

تخصص گوش، حلق و بینی

فلوشیپ جراحی سر و گردن
شیراز
%۹۳
پیشنهاد(از ۱۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی گوش حلق و بینی مالزی (دانشگاه مالایا ) سال 1393 بورد تخصصی گوش حلق و بینی ایران (دانشگاه علوم پزشکی 

بقیه الله عج) سال 1396 فلوشیپ فوق تخصصی جراحی سرطانهای سروگردن (دانشگاه علوم پزشکی تهران) سال 1398

جراحی تیرویید ( سرطانها و گواتر) جراحی سرطانهای حنجره (جراحی باز و لیزر) جراحی سرطانها و توده های زبان و دهان جراحی توده 

های غدد چشایی (بناگوشی یا پاروتید، تحت فکی و زیر زبانی و...) جراحی توده های خوش خیم و بدخیم گردن و صورت جراحی توده 

های فک و سینوس ها جراحیهای حنجره جراحی اندوسکوپیک سینوس برای سینوزیت های مزمن و پولیپ بینی جراحی های گوش 

جراحی لوزه و آدنویید

در مطب ساکشن گوش بیوپسی از توده ها و... انجام می شود

همکاری با شیراز: بیمارستانهای دنا، مرکزی (ام آر آی) و شهریار تهران: بیمارستان ساسان

کد نظام پزشکی

۱۰۲۰۸۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات خیابان قصردشت

آدرس:

شیراز، خیابان قصر دشت، جنب بیمارستان فرهمند فر، ساختمان اکسیر، طبقه 2، واحد 204

اطلاعات درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی رسول اعظم (ص)

آدرس:

شیراز، بولوار رسول اعظم ( ص)، حدفاصل اتفاقات آب و بوستان نماز

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر هادی شرونی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۳ کاربر)

%۹۳
۱۲ کاربر از ۱۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

خیابان قصردشت
درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی رسول اعظم (ص)
دکتر هادی شرونی
دکتر هادی شرونی
دکتر هادی شرونی از دکترهای متخصص تخصص گوش، حلق و بینی شیراز هستند. مطب دکتر هادی شرونی در شیراز، بولوار رسول اعظم ( ص)، حدفاصل اتفاقات آب و بوستان نماز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هادی شرونی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07137435982-07137435981 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هادی شرونی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هادی شرونی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است. برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد. با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هادی شرونی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هادی شرونی تخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.