دکتر صفا دشتی زاده

دکتر صفا دشتی زاده

فوق تخصص جراحی قلب و عروق

جراح قلب اطفال و بزرگسالان
تهران

درباره‌ی پزشک

جراح قلب اطفال و بزرگسالان

کد نظام پزشکی

۷۱۵۴۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • فوق تخصص جراحی قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان پاسداران

آدرس:

تهران، خیابان پاسداران، بین بوستان نهم و دهم، ساختمان بوستان، طبقه فوقانی مرکز هسته ای کریمی

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پاسداران
دکتر صفا دشتی زاده
دکتر صفا دشتی زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر صفا دشتی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر صفا دشتی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر صفا دشتی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر صفا دشتی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت صفا دشتی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر صفا دشتی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر صفا دشتی زاده کجا است؟
دکتر صفا دشتی زاده 1 مطب در مطب خیابان پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر صفا دشتی زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر صفا دشتی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر صفا دشتی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر صفا دشتی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر صفا دشتی زاده متخصص جراحی قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر صفا دشتی زاده چه زمانی است؟
دکتر صفا دشتی زاده از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر صفا دشتی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر صفا دشتی زاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر صفا دشتی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر صفا دشتی زاده 0 از 5 است.

درباره دکتر صفا دشتی زاده

دکتر صفا دشتی زاده dr safa dashti zade از دکترهای متخصص فوق تخصص جراحی قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر صفا دشتی زاده در تهران، خیابان پاسداران، بین بوستان نهم و دهم، ساختمان بوستان، طبقه فوقانی مرکز هسته ای کریمی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر صفا دشتی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122792694 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر صفا دشتی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر صفا دشتی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر صفا دشتی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر صفا دشتی زاده فوق تخصص جراحی قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فوق تخصص جراحی قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر صفا دشتی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.