%75
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌پزشک

جراح و متخصص گوش و حلق و بینی - جراح پلاستیک - جراحی زیبایی بینی 

آدرس اینستاگرام : dr.masih.tale 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی
 • فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت

اطلاعات مطب معدل غربی

آدرس:

شیراز، خیابان معدل غربی، حدفاصل باغشاه و ملاصدرا، ساختمان پزشکی راز، طبقه دوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مسیح طالع را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مسیح طالع بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%75
3 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

جمشید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب بودند.

آتریسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خوش اخلاق هستند و خوب توضیح میدهند

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقعا با حوصله و کاربلد و با اعتماد به نفس هستن که حس اطمینان خاطر رو در وجود شما ایجاد میکنن

فایزه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

راضی نبودم همین.....

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مسیح طالعسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مسیح طالع را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مسیح طالع نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مسیح طالع در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مسیح طالع چقدر است؟
هزینه ویزیت مسیح طالع با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسیح طالع می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مسیح طالع کجا است؟
دکتر مسیح طالع 1 مطب در مطب معدل غربی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مسیح طالع را ببینید.
+
آیا دکتر مسیح طالع امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مسیح طالع در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مسیح طالع در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مسیح طالع متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی پلاستیک صورت هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مسیح طالع چه زمانی است؟
دکتر مسیح طالع از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مسیح طالع در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مسیح طالع چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر مسیح طالع رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مسیح طالع 4 از 5 است.

درباره دکتر مسیح طالعدکتر مسیح طالع dr masih tale از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی شیراز هستند. مطب دکتر مسیح طالع در شیراز، خیابان معدل غربی، حدفاصل باغشاه و ملاصدرا، ساختمان پزشکی راز، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مسیح طالع می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132369404 , 09178525255 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مسیح طالع و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مسیح طالع هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مسیح طالع فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مسیح طالع متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مسیح طالع مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.