%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

کد نظام پزشکی

26937

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب بلوار نماز

آدرس:

رشت، بلوار نماز، نرسیده به پل صابرین، مجتمع البرز، ورودی یک، طبقه دوم

تلفن:01332121843

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد غفاری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد غفاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار نماز
دکتر محمد غفاری
دکتر محمد غفاری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد غفاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد غفاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد غفاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد غفاری چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد غفاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد غفاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد غفاری کجا است؟
دکترمحمد غفاری مطب بلوار نماز مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد غفاری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد غفاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد غفاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد غفاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد غفاری متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد غفاری چه زمانی است؟
دکتر محمد غفاری از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد غفاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد غفاری چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر محمد غفاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد غفاری 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد غفاریدکترمحمد غفاری dr mohammad ghafari از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان رشت هستند. مطب دکتر محمد غفاری در رشت، بلوار نماز، نرسیده به پل صابرین، مجتمع البرز، ورودی یک، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد غفاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01332121843 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد غفاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد غفاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد غفاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد غفاری متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد غفاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.