درباره‌ی پزشک

مراقبت های قبل و حین بارداری 

چکاپ سلامت سینه و رحم ( پاپ اسمیر)

درمان نازایی زنان

فریز دهانه رحم (کرایو تراپی)

درمان سقط مکرر

درمان عفونت های 

کد نظام پزشکی

125488

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب صادقیه

آدرس:

تهران، فلکه دوم صادقیه، کوچه پرویز، پلاک ۱۹، ساختمان سهیل، طبقه ۴، واحد ۱۲

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اکرم ولی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب صادقیه
دکتر اکرم ولی زاده
دکتر اکرم ولی زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اکرم ولی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اکرم ولی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اکرم ولی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اکرم ولی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت اکرم ولی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اکرم ولی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اکرم ولی زاده کجا است؟
دکتراکرم ولی زاده مطب صادقیه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر اکرم ولی زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر اکرم ولی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اکرم ولی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اکرم ولی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اکرم ولی زاده متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اکرم ولی زاده چه زمانی است؟
دکتر اکرم ولی زاده از روز یکشنبه 13 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اکرم ولی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اکرم ولی زاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر اکرم ولی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اکرم ولی زاده 0 از 5 است.

درباره دکتر اکرم ولی زادهدکتراکرم ولی زاده dr akram vali zade از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر اکرم ولی زاده در تهران، فلکه دوم صادقیه، کوچه پرویز، پلاک ۱۹، ساختمان سهیل، طبقه ۴، واحد ۱۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اکرم ولی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02146129660-02146129739 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اکرم ولی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اکرم ولی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اکرم ولی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اکرم ولی زاده متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اکرم ولی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.