دکتر محمد وحید حسینی

دکتر محمد وحید حسینی

فوق تخصص جراحی کودکان

تخصص جراحی عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

66030
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص جراحی کودکان
 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی رسول اعظم (ص) شیراز

آدرس:

شیراز، بلوار رسول اعظم (ص)، حد فاصل اتفاقات آب و بوستان نماز

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد وحید حسینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد وحید حسینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

علی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار استاد و خوش برخورد از همه نظر عالی مخصوصا جراحی کودکان

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمد وحید حسینی
نوبت مطب درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی رسول اعظم (ص) شیراز
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - ، بلوار رسول اعظم (ص)، حد فاصل اتفاقات آب و بوستان نماز
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد وحید حسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد وحید حسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد وحید حسینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد وحید حسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد وحید حسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد وحید حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد وحید حسینی کجا است؟
دکتر محمد وحید حسینی 1 مطب در درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی رسول اعظم (ص) شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد وحید حسینی را ببینید.
+
آیا دکتر محمد وحید حسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد وحید حسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد وحید حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد وحید حسینی متخصص جراحی کودکان و جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد وحید حسینی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد وحید حسینی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد وحید حسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد وحید حسینی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمد وحید حسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد وحید حسینی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد وحید حسینیدکتر محمد وحید حسینی dr mohammad vahid hosseini از دکترهای متخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر محمد وحید حسینی در شیراز، بلوار رسول اعظم (ص)، حد فاصل اتفاقات آب و بوستان نماز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد وحید حسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07137435982 , 07137435981 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد وحید حسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد وحید حسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد وحید حسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد وحید حسینی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد وحید حسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.