دکتر شاهرخ ابراهیمی

دکتر شاهرخ ابراهیمی

تخصص جراحی مغز و اعصاب

رشت
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

17785

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب بلوار نماز

آدرس:

رشت، بلوار نماز، روبه روی درمانگاه صابرین، ساختمان ایران مهر، طبقه اول، واحد ۱

تلفن:01332112041

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شاهرخ ابراهیمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شاهرخ ابراهیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار نماز
دکتر شاهرخ ابراهیمی
دکتر شاهرخ ابراهیمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شاهرخ ابراهیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شاهرخ ابراهیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شاهرخ ابراهیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شاهرخ ابراهیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت شاهرخ ابراهیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شاهرخ ابراهیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شاهرخ ابراهیمی کجا است؟
دکترشاهرخ ابراهیمی مطب بلوار نماز مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شاهرخ ابراهیمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شاهرخ ابراهیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شاهرخ ابراهیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شاهرخ ابراهیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شاهرخ ابراهیمی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شاهرخ ابراهیمی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر شاهرخ ابراهیمی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر شاهرخ ابراهیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شاهرخ ابراهیمی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر شاهرخ ابراهیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شاهرخ ابراهیمی 5 از 5 است.

درباره دکتر شاهرخ ابراهیمیدکترشاهرخ ابراهیمی dr shahrokh ebrahimi از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب رشت هستند. مطب دکتر شاهرخ ابراهیمی در رشت، بلوار نماز، روبه روی درمانگاه صابرین، ساختمان ایران مهر، طبقه اول، واحد ۱ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شاهرخ ابراهیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01332112041 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شاهرخ ابراهیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شاهرخ ابراهیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شاهرخ ابراهیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شاهرخ ابراهیمی متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شاهرخ ابراهیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.