دکتر مجید قیاسی

دکتر مجید قیاسی

پزشک دندان پزشک

مشهد

کد نظام پزشکی

۶۴۹۵۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندان پزشک

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، سه راه راهنمایی، راهنمایی ۲، پلاک ۱۱۰

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار احمدآباد
ملاحظات

لطفا توجه فرمایید

جلسه اول صرفاً جهت معاینه است.

دکتر مجید قیاسی
دکتر مجید قیاسی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مجید قیاسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجید قیاسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مجید قیاسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مجید قیاسی چقدر است؟
هزینه ویزیت مجید قیاسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید قیاسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مجید قیاسی کجا است؟
دکتر مجید قیاسی 1 مطب در مطب بلوار احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مجید قیاسی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مجید قیاسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجید قیاسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مجید قیاسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجید قیاسی متخصص دندان پزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مجید قیاسی چه زمانی است؟
دکتر مجید قیاسی از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید قیاسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مجید قیاسی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مجید قیاسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مجید قیاسی 0 از 5 است.

درباره دکتر مجید قیاسی

دکتر مجید قیاسی dr majid ghiyasi از دکترهای متخصص پزشک دندان پزشک مشهد هستند. مطب دکتر مجید قیاسی در مشهد، بلوار احمدآباد، سه راه راهنمایی، راهنمایی ۲، پلاک ۱۱۰ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مجید قیاسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138418382 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مجید قیاسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مجید قیاسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مجید قیاسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مجید قیاسی پزشک دندان پزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک دندان پزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مجید قیاسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.