مریم اله مرادی

مریم اله مرادی

کارشناس ارشد روانشناسی

کد نظام پزشکی

8668
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به مریم اله مرادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران مریم اله مرادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مهسا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار باحوصله و راهکار مناسب پیشنهاد میدهند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از مریم اله مرادی
نوبت مشاوره تلفنی
آماده مشاوره
30 دقیقه گفتگو80,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مریم اله مرادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم اله مرادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مریم اله مرادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مریم اله مرادی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم اله مرادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مریم اله مرادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مریم اله مرادی کجا است؟
دکتر مریم اله مرادی تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
+
آیا مریم اله مرادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم اله مرادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مریم اله مرادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم اله مرادی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مریم اله مرادی چه زمانی است؟
دکتر مریم اله مرادی از روز سه‌شنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مریم اله مرادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مریم اله مرادی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به مریم اله مرادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی مریم اله مرادی 5 از 5 است.
درباره مریم اله مرادی


دکتر مریم اله مرادی maryam allah moradi از دکترهای متخصص روانشناسی هستند. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مریم اله مرادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مریم اله مرادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مریم اله مرادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مریم اله مرادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مریم اله مرادی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مریم اله مرادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.