دکتر محمدکاظم عسکری

دکتر محمدکاظم عسکری

تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

سونوگرافی و رادیولوژی
شیراز
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

کد نظام پزشکی

75479

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

اطلاعات مطب زند

آدرس:

شیراز، بلوار زند، خیابان عبائیان، فرعی اول، سمت چپ، مجتمع پزشکی نسرین، طبقه B (زیرزمین)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدکاظم عسکری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدکاظم عسکری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب زند
دکتر محمدکاظم عسکری
دکتر محمدکاظم عسکری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدکاظم عسکری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدکاظم عسکری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدکاظم عسکری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدکاظم عسکری چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدکاظم عسکری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدکاظم عسکری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدکاظم عسکری کجا است؟
دکترمحمدکاظم عسکری مطب زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدکاظم عسکری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدکاظم عسکری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدکاظم عسکری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدکاظم عسکری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدکاظم عسکری متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدکاظم عسکری چه زمانی است؟
دکتر محمدکاظم عسکری از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدکاظم عسکری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدکاظم عسکری چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر محمدکاظم عسکری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدکاظم عسکری 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدکاظم عسکریدکترمحمدکاظم عسکری dr mohammad kazem askari از دکترهای متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر محمدکاظم عسکری در شیراز، بلوار زند، خیابان عبائیان، فرعی اول، سمت چپ، مجتمع پزشکی نسرین، طبقه B (زیرزمین) واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدکاظم عسکری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132326845 , 09172168597 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدکاظم عسکری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدکاظم عسکری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدکاظم عسکری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدکاظم عسکری متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تصویربرداری (رادیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدکاظم عسکری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.