دکتر افسانه روانی پور

دکتر افسانه روانی پور

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

61126

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات قصر دشت

آدرس:

شیراز، قصر دشت، نرسیده به سه راه عفیف آباد، ساختمان کیمیا

تلفن:07136287879

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر افسانه روانی پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر افسانه روانی پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

قصر دشت
دکتر افسانه روانی پور
دکتر افسانه روانی پور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر افسانه روانی پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر افسانه روانی پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر افسانه روانی پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر افسانه روانی پور چقدر است؟
هزینه ویزیت افسانه روانی پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر افسانه روانی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر افسانه روانی پور کجا است؟
دکترافسانه روانی پور قصر دشت مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر افسانه روانی پور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر افسانه روانی پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر افسانه روانی پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر افسانه روانی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر افسانه روانی پور متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر افسانه روانی پور چه زمانی است؟
دکتر افسانه روانی پور از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر افسانه روانی پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر افسانه روانی پور چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر افسانه روانی پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر افسانه روانی پور 5 از 5 است.

درباره دکتر افسانه روانی پوردکترافسانه روانی پور dr afsaneh ravanipor از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر افسانه روانی پور در شیراز، قصر دشت، نرسیده به سه راه عفیف آباد، ساختمان کیمیا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر افسانه روانی پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136287879 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر افسانه روانی پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر افسانه روانی پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر افسانه روانی پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر افسانه روانی پور متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر افسانه روانی پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.