%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

94386

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبروی هتل پارس، نبش کوچه 47، ساختمان نگین، طبقه 3، جنب داروخانه دکتر مزرعی

تلفن:07132302350

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پروانه بزرگی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پروانه بزرگی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پروانه بزرگی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پروانه بزرگی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پروانه بزرگی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پروانه بزرگی چقدر است؟
هزینه ویزیت پروانه بزرگی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پروانه بزرگی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پروانه بزرگی کجا است؟
دکترپروانه بزرگی خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر پروانه بزرگی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر پروانه بزرگی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پروانه بزرگی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پروانه بزرگی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پروانه بزرگی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پروانه بزرگی چه زمانی است؟
دکتر پروانه بزرگی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پروانه بزرگی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پروانه بزرگی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر پروانه بزرگی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پروانه بزرگی 5 از 5 است.

درباره دکتر پروانه بزرگیدکترپروانه بزرگی dr parvaneh bozorgi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر پروانه بزرگی در شیراز، خیابان زند، روبروی هتل پارس، نبش کوچه 47، ساختمان نگین، طبقه 3، جنب داروخانه دکتر مزرعی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پروانه بزرگی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132302350 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پروانه بزرگی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پروانه بزرگی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پروانه بزرگی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پروانه بزرگی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پروانه بزرگی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.