%95
پیشنهاد(از 34 کاربر)

درباره‌ی پزشک

مشاوره قبل، حین و بعد بارداری

انجام سزارین و زایمان طبیعی بدون درد

مشاوره و درمان نازایی

مشاوره و درمان اختلالات جنسی

مراقبت های دوران یائسگی

انجام پاپ اسمیر و تعبیه IUD

جراحی های زنان و زیبایی 

انجام لابیاپلاستی و کرایوتراپی،

 درمان زگیل با چندین روش 

تزریق ژل و پلاسما فراوری شده در نقطه جی 

کربوکسی تراپی و رفع افتادگی، چروک و تیرگی پوست

تزریق چربی و ...

کد نظام پزشکی

124095

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب زند

آدرس:

شیراز، خیابان اردیبهشت غربی، بین باغشاه و هفت تیر، جنب کلینیک نور، روبروی کوچه 6 اردیبهشت، طبقه بالای داروخانه اردیبهشت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم روحانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم روحانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 34 کاربر)

%95
32 کاربر از 34 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  29 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم روحانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم روحانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم روحانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم روحانی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم روحانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم روحانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم روحانی کجا است؟
دکترمریم روحانی مطب زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مریم روحانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مریم روحانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم روحانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم روحانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم روحانی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم روحانی چه زمانی است؟
دکتر مریم روحانی از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم روحانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم روحانی چقدر است؟
تا کنون 34 نفر به دکتر مریم روحانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم روحانی 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم روحانیدکترمریم روحانی dr maryam rohani از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر مریم روحانی در شیراز، خیابان اردیبهشت غربی، بین باغشاه و هفت تیر، جنب کلینیک نور، روبروی کوچه 6 اردیبهشت، طبقه بالای داروخانه اردیبهشت واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم روحانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09044303858 -07132318042 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم روحانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم روحانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم روحانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم روحانی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم روحانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.