دکتر فرحناز صحراییان

دکتر فرحناز صحراییان

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز

کد نظام پزشکی

59681
%89
پیشنهاد(از 9 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرحناز صحراییان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرحناز صحراییان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%89
8 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دستشون خیلی خوبه مهربون و دلسوز.

زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوب و با تجربه ای هستند

اسدله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

در برخورد با بیمار بسیار ملایم و مراعات میکنن و بسیار باعلم هستن که با صبر و حوصله تمام صحبتاتونو گوش میدن و راه حل میدن

لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

چندتا نظر رو خوندم نوشته بودن پیشنهاد نمی‌دیم و من شک کردم اما رفتم با دودلی ولی واقعا برخوردشان عالی رسیدگی و تجربیاتشان عالی فقط تنها مشکل معطل شدن بود حدود بیست دقیقه ک واسه هر مریض نیم ساعت وقت میزارن

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر واقعا عالی هستند بهترین راه درمان

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فرحناز صحراییان
نوبت مطب خیابان زند
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، خیابان زند، کوچه 43، ساختمان لیزر، طبقه3
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 09:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو120,000 تومان
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 18 خرداد ساعت 10:00
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل70,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرحناز صحراییان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرحناز صحراییان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرحناز صحراییان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرحناز صحراییان چقدر است؟
هزینه ویزیت فرحناز صحراییان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرحناز صحراییان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرحناز صحراییان کجا است؟
دکتر فرحناز صحراییان 1 مطب در خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرحناز صحراییان را ببینید.
+
آیا دکتر فرحناز صحراییان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرحناز صحراییان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرحناز صحراییان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرحناز صحراییان متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرحناز صحراییان چه زمانی است؟
دکتر فرحناز صحراییان از روز پنج‌شنبه 18 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرحناز صحراییان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرحناز صحراییان چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر فرحناز صحراییان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرحناز صحراییان 5 از 5 است.

درباره دکتر فرحناز صحراییاندکتر فرحناز صحراییان dr farh naz sahraiyan از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر فرحناز صحراییان در شیراز، خیابان زند، کوچه 43، ساختمان لیزر، طبقه3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرحناز صحراییان می‌توانید از شماره تماس‌(های) -07132300993 -07132309458 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرحناز صحراییان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرحناز صحراییان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرحناز صحراییان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرحناز صحراییان متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرحناز صحراییان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.