دکتر مریم مطمین

دکتر مریم مطمین

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

فوق تخصص سایکوسوماتیک

کد نظام پزشکی

109586

درباره‌پزشک

درمان دردهاو بیماریهای عصبی مانند:مشکلات گوارشی عصبی (دل درد،رفلاکس،نفخ،اسهال،یبوست..)

دردهای عضلانی و جسمی عصبی 

دردهای قلبی و عدم تنظیم فشار خون ناشی از استرس 

خارش و مشکلات پوستی عصبی 

انواع سر درد

کاهش انرژی وبدن دردهای مزمن

اضطراب ابتلا به بیماری

وسواس بیماری

اعتیاد

مشکلات و اختلالات جنسی

درمان اختلالات روانپزشکی در بیماران با سایر بیماریهای جسمی مانند(دیابت،مشکلات قلبی،فشارخون و...)با توجه به تداخل دارویی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم مطمین بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مریم مطمین
مشاوره تلفنی
20 دقیقه گفتگو160,000 تومان

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم مطمین را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم مطمین نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم مطمین در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم مطمین چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم مطمین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم مطمین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم مطمین کجا است؟
دکتر مریم مطمین تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
+
آیا دکتر مریم مطمین امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم مطمین در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم مطمین در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم مطمین متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم مطمین چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مریم مطمین تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم مطمین در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم مطمین چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مریم مطمین رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم مطمین 0 از 5 است.

درباره دکتر مریم مطمیندکتر مریم مطمین dr maryam motmaen از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم مطمین می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم مطمین و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم مطمین هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم مطمین فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم مطمین متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم مطمین مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.