دکتر فاطمه گلستان مقدم

دکتر فاطمه گلستان مقدم

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

کد نظام پزشکی

28093

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات بیست متری سینما سعدی

آدرس:

شیراز، بیست متری سینما سعدی، تقاطع اردیبهشت، مجتمع پزشکی پرند، طبقه 4

تلفن:07132317799

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فاطمه گلستان مقدم را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه گلستان مقدم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه گلستان مقدم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه گلستان مقدم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه گلستان مقدم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه گلستان مقدم چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه گلستان مقدم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه گلستان مقدم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه گلستان مقدم کجا است؟
دکترفاطمه گلستان مقدم بیست متری سینما سعدی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فاطمه گلستان مقدم، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه گلستان مقدم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه گلستان مقدم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه گلستان مقدم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه گلستان مقدم متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه گلستان مقدم چه زمانی است؟
دکتر فاطمه گلستان مقدم از روز دوشنبه 14 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه گلستان مقدم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه گلستان مقدم چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر فاطمه گلستان مقدم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه گلستان مقدم 5 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه گلستان مقدمدکترفاطمه گلستان مقدم dr fateme golestan moghadam از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر فاطمه گلستان مقدم در شیراز، بیست متری سینما سعدی، تقاطع اردیبهشت، مجتمع پزشکی پرند، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه گلستان مقدم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132317799 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه گلستان مقدم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه گلستان مقدم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه گلستان مقدم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه گلستان مقدم متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه گلستان مقدم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.