%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

126055

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب ولیعصر

آدرس:

تبریز، ولیعصر ، خیابان رازی ، بالاتر از کلینیک بوعلی ، ساختمان باران ( پرده اعیان ) ، طبقه 4

تلفن:04133305220

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سمیه ثقفی راد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سمیه ثقفی راد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر سمیه ثقفی راد، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر سمیه ثقفی راد
دکتر سمیه ثقفی راد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سمیه ثقفی راد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سمیه ثقفی راد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سمیه ثقفی راد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سمیه ثقفی راد چقدر است؟
هزینه ویزیت سمیه ثقفی راد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سمیه ثقفی راد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سمیه ثقفی راد کجا است؟
دکترسمیه ثقفی راد مطب ولیعصر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سمیه ثقفی راد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سمیه ثقفی راد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سمیه ثقفی راد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سمیه ثقفی راد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سمیه ثقفی راد متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سمیه ثقفی راد چه زمانی است؟
دکتر سمیه ثقفی راد از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سمیه ثقفی راد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سمیه ثقفی راد چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سمیه ثقفی راد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سمیه ثقفی راد 5 از 5 است.

درباره دکتر سمیه ثقفی راددکترسمیه ثقفی راد dr somayeh saghafi rad از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تبریز هستند. مطب دکتر سمیه ثقفی راد در تبریز، ولیعصر ، خیابان رازی ، بالاتر از کلینیک بوعلی ، ساختمان باران ( پرده اعیان ) ، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سمیه ثقفی راد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133305220 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سمیه ثقفی راد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سمیه ثقفی راد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سمیه ثقفی راد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سمیه ثقفی راد متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سمیه ثقفی راد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.