دکتر سعید غفوری منش

دکتر سعید غفوری منش

تخصص جراحی عمومی

شیراز
%100
پیشنهاد(از 13 کاربر)

کد نظام پزشکی

92449

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب قصردشت

آدرس:

شیراز، خیابان قصردشت، قصردشت 57، ساختمان الماس، طبقه سوم، واحد 305

تلفن:07136277197

اطلاعات درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی رسول اعظم (ص) شیراز

آدرس:

شیراز، بولوار رسول اعظم ( ص)، حدفاصل اتفاقات آب و بوستان نماز

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سعید غفوری منش را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعید غفوری منش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 13 کاربر)

%100
13 کاربر از 13 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

دکتر سعید غفوری منش
دکتر سعید غفوری منش

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید غفوری منش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید غفوری منش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید غفوری منش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید غفوری منش چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید غفوری منش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید غفوری منش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید غفوری منش کجا است؟
دکترسعید غفوری منش مطب قصردشت و درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی رسول اعظم (ص) شیراز مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سعید غفوری منش، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سعید غفوری منش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید غفوری منش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید غفوری منش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید غفوری منش متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید غفوری منش چه زمانی است؟
دکتر سعید غفوری منش از روز یکشنبه 13 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید غفوری منش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید غفوری منش چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر سعید غفوری منش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید غفوری منش 5 از 5 است.

درباره دکتر سعید غفوری منشدکترسعید غفوری منش dr saeed ghafori manesh از دکترهای متخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر سعید غفوری منش در شیراز، بولوار رسول اعظم ( ص)، حدفاصل اتفاقات آب و بوستان نماز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید غفوری منش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07137435982-07137435981 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید غفوری منش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید غفوری منش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید غفوری منش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید غفوری منش متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید غفوری منش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.