تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان
  • فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان

اطلاعات مطب خیابان بوعلی

آدرس:

همدان، میدان آرامگاه، ابتدای پیاده راه بوعلی، کوچه نیلی، روبه روی آزمایشگاه فرزان، مرکز پزشکی موج، طبقه اول

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غلامرضا کلوندی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر غلامرضا کلوندیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غلامرضا کلوندی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلامرضا کلوندی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلامرضا کلوندی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غلامرضا کلوندی چقدر است؟
هزینه ویزیت غلامرضا کلوندی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا کلوندی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غلامرضا کلوندی کجا است؟
دکتر غلامرضا کلوندی 1 مطب در مطب خیابان بوعلی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر غلامرضا کلوندی را ببینید.
+
آیا دکتر غلامرضا کلوندی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا کلوندی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غلامرضا کلوندی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلامرضا کلوندی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های گوارش و کبد کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلامرضا کلوندی چه زمانی است؟
دکتر غلامرضا کلوندی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا کلوندی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلامرضا کلوندی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر غلامرضا کلوندی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلامرضا کلوندی 0 از 5 است.

درباره دکتر غلامرضا کلوندیدکتر غلامرضا کلوندی dr qolamreza kalvandi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان همدان هستند. مطب دکتر غلامرضا کلوندی در همدان، میدان آرامگاه، ابتدای پیاده راه بوعلی، کوچه نیلی، روبه روی آزمایشگاه فرزان، مرکز پزشکی موج، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلامرضا کلوندی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 08132519147 , 09932021272 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلامرضا کلوندی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلامرضا کلوندی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلامرضا کلوندی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلامرضا کلوندی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلامرضا کلوندی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.