دکتر علی اکبر سیاری

دکتر علی اکبر سیاری

تخصص کودکان و نوزادان

فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان

فوق تخصص گوارش،کبد و تغذیه، آندوسکوپی و کلونوسکوپی
تهران
%۹۳
پیشنهاد(از ۲۷۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

بیمارستان های همکار:

بیمارستان مفید

کد نظام پزشکی

۱۷۱۲۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان

اطلاعات مطب خیابان ظفر

آدرس:

تهران،خیابان شریعتی،روبروی ظفر، کوچه امانی،پلاک ۲ طبقه 3

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی اکبر سیاری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی اکبر سیاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲۷۳ کاربر)

%۹۳
۲۵۳ کاربر از ۲۷۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴۸ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۷۹ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۶۷ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۶۶ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان ظفر
ملاحظات

لطفا اگر بنا به هر دلیلی نتوانستید برای نوبت خود به مطب مراجعه کنید ، حتما حتما روی سایت نوبت خود را لغو کنید.بیماران عزیز، از پذیرش افراد بزرگسال معذوریم.زمان انتظار در مطب قابل پیش بینی نیست (حداقل 90 دقیقه) و بسته به شرایط مطب و برنامه ریزی منشی تعیین می شود. لطفا صبور باشید.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر علی اکبر سیاری، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر علی اکبر سیاری
دکتر علی اکبر سیاری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی اکبر سیاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی اکبر سیاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی اکبر سیاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی اکبر سیاری چقدر است؟
هزینه ویزیت علی اکبر سیاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبر سیاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی اکبر سیاری کجا است؟
دکتر علی اکبر سیاری 1 مطب در مطب خیابان ظفر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علی اکبر سیاری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علی اکبر سیاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبر سیاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی اکبر سیاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی اکبر سیاری متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های گوارش و کبد کودکان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی اکبر سیاری چه زمانی است؟
دکتر علی اکبر سیاری از روز چهارشنبه 6 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبر سیاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی اکبر سیاری چقدر است؟
تا کنون 273 نفر به دکتر علی اکبر سیاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی اکبر سیاری 5 از 5 است.

درباره دکتر علی اکبر سیاریدکتر علی اکبر سیاری dr aliakbar sayyari از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر علی اکبر سیاری در تهران،خیابان شریعتی،روبروی ظفر، کوچه امانی،پلاک ۲ طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی اکبر سیاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122896482 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی اکبر سیاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی اکبر سیاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی اکبر سیاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی اکبر سیاری تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی اکبر سیاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.