دکتر علی اکبر سیاری

دکتر علی اکبر سیاری

تخصص کودکان و نوزادان

فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان

فوق تخصص گوارش،کبد و تغذیه، آندوسکوپی و کلونوسکوپی
تهران

کد نظام پزشکی

17129
%94
پیشنهاد(از 1161 کاربر)

درباره‌پزشک

بیمارستان های همکار:

بیمارستان مفید

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان

اطلاعات مطب خیابان ظفر

آدرس:

تهران،خیابان شریعتی،روبروی ظفر، کوچه امانی،پلاک 2، طبقه 3

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی اکبر سیاری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی اکبر سیاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1161 کاربر)

%94
1087 کاربر از 1161 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  176 نفر
 • 15-45 دقیقه
  308 نفر
 • 45-90 دقیقه
  293 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  329 نفر

نظرات

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ما از آقای دکتر سیاری بسیار راضی هستیم و طبابتشون عالی است.

البرز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بی نظیر هستن در تشخیص من ۳۰ سال پیش هم خودم بیمار ایشون بودم و الانم پسرم رو بردم پیششون عالی هستن

مرسانا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک متخصص حاذق و توانمندی هستند

نورا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

نمیتونم‌ بگم ایشون دکتر هستن بلکه ایشون پروفسور هستن و به معنای واقعی دست خدا روی زمین .... از خدا براشون فقط و فقط سلامتی و دل خوش میخوام بچه منو فقط ایشون دوباره به لطف خدا بهمون برگردوند.

النا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر علی اکبر سیاری
نوبت مطب خیابان ظفر
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران،خیابان شریعتی،روبروی ظفر، کوچه امانی،پلاک 2، طبقه 3
اولین نوبت خالی: یکشنبه 13 اسفند ساعت 18:20
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی اکبر سیاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی اکبر سیاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی اکبر سیاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی اکبر سیاری چقدر است؟
هزینه ویزیت علی اکبر سیاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبر سیاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی اکبر سیاری کجا است؟
دکتر علی اکبر سیاری 1 مطب در مطب خیابان ظفر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی اکبر سیاری را ببینید.
+
آیا دکتر علی اکبر سیاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبر سیاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی اکبر سیاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی اکبر سیاری متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های گوارش و کبد کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی اکبر سیاری چه زمانی است؟
دکتر علی اکبر سیاری از روز یکشنبه 13 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبر سیاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی اکبر سیاری چقدر است؟
تا کنون 1161 نفر به دکتر علی اکبر سیاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی اکبر سیاری 5 از 5 است.

درباره دکتر علی اکبر سیاریدکتر علی اکبر سیاری dr aliakbar sayyari از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر علی اکبر سیاری در تهران،خیابان شریعتی،روبروی ظفر، کوچه امانی،پلاک 2، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی اکبر سیاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122896482، ،02133148222،02133654455 ،02122896435 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی اکبر سیاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی اکبر سیاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی اکبر سیاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی اکبر سیاری متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی اکبر سیاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.