دکتر علی اکبر سیاری

دکتر علی اکبر سیاری

تخصص کودکان و نوزادان

فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان

فوق تخصص گوارش،کبد و تغذیه، آندوسکوپی و کلونوسکوپی
تهران

کد نظام پزشکی

17129
%92
پیشنهاد(از 352 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی اکبر سیاری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی اکبر سیاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 352 کاربر)

%92
322 کاربر از 352 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  65 نفر
 • 15-45 دقیقه
  94 نفر
 • 45-90 دقیقه
  81 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  93 نفر

نظرات

آیلین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با حوصله ، حرفه ای

نیکان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک از همه لحاظ عالی حرف ندارند.

لیانا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک خوب و تشخیص عالی

شاینا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دكترخوبي هستن ولي زمان انتظار بسیار زیاد است.

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

واقعا عالی . دختر من از ۹ ماهگی تحت نظر ایشونه تا الان که ۷ سالشه.صبور. مهربان

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی اکبر سیاری


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی اکبر سیاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی اکبر سیاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی اکبر سیاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی اکبر سیاری چقدر است؟
هزینه ویزیت علی اکبر سیاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبر سیاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی اکبر سیاری کجا است؟
دکتر علی اکبر سیاری 1 مطب در مطب خیابان ظفر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی اکبر سیاری را ببینید.
+
آیا دکتر علی اکبر سیاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبر سیاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی اکبر سیاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی اکبر سیاری متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های گوارش و کبد کودکان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی اکبر سیاری چه زمانی است؟
دکتر علی اکبر سیاری از روز شنبه 8 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبر سیاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی اکبر سیاری چقدر است؟
تا کنون 352 نفر به دکتر علی اکبر سیاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی اکبر سیاری 5 از 5 است.

درباره دکتر علی اکبر سیاریدکتر علی اکبر سیاری dr aliakbar sayyari از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر علی اکبر سیاری در تهران،خیابان شریعتی،روبروی ظفر، کوچه امانی،پلاک ۲ طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی اکبر سیاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122896482 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی اکبر سیاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی اکبر سیاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی اکبر سیاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی اکبر سیاری متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی اکبر سیاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.