دکتر علی اکبر سیاری

دکتر علی اکبر سیاری

کد نظام پزشکی: 17129
فوق تخصص گوارش،کبد و تغذیه، آندوسکوپی و کلونوسکوپی
4.7 (1390 نظر)
٪94 پیشنهاد کاربران
24577 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر علی اکبر سیاری

مطب خیابان ظفر
آدرس: تهران - تهران،خیابان شریعتی،روبروی ظفر، کوچه امانی،پلاک 2، طبقه 3
اولین نوبت آزاد:امروز | 17:50

درباره دکتر علی اکبر سیاری

بیمارستان های همکار:

بیمارستان مفید

آدرس مطب دکتر علی اکبر سیاری

مطب خیابان ظفر
آدرس:
تهران،خیابان شریعتی،روبروی ظفر، کوچه امانی،پلاک 2، طبقه 3

نظرات درباره دکتر علی اکبر سیاری

4.7
از 1390 کاربر
45-90 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%94
پیشنهاد کاربران
ارغوان(1403/05/02)
نوبت دهی مطب
(1403/05/02)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
با توجه به اینکه در سایت دکترتو زده بود نوبت‌های عصر را با یک ساعت تاخیر حاضر بشیم و ما همینکارو کردیم کمتر معطل شدیم
آرسام(1403/05/01)
نوبت دهی مطب
(1403/05/01)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
اولین جلسه بود دکتر عزیز توضیحات کامل و مختصر دادند و شنوای خوبی برای بیمار بودن ولی ویزیت سه ساعت بعد از وقت گرفته شده انجام شد
کاربر دکترتو(1403/04/31)
نوبت دهی مطب
(1403/04/31)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
دکتر بسیار عالی هستند
نیکا(1403/04/31)
نوبت دهی مطب
(1403/04/31)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
دکتر با تجربه و بسیار خوبی هستند
محمدمهدی(1403/04/30)
نوبت دهی مطب
(1403/04/30)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه: آسم و آلرژی کودکان
کاربر دکترتو(1403/04/30)
نوبت دهی مطب
(1403/04/30)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
پزشک خوب و با تجربه اما با اینکه وقت قبلی گرفته بودم بیشتر از یک ساعت معطل شدم ،بچه ها تحمل این همه انتظار رو ندارن تو محیطی که هیچ سرگرمی نداره و از همه بدتر از همه بدتر سرویس بهداشتی برای سرویس بهداشتی باید بری پارکینگ آخه بچه مگه میتونه خودشو نگهداره تا برسه پایین با اینکه داخل واحد سرویس هست ولی اجازه استفاده نمیدن ،اینها خیلی خوشایند نیست

سوالات متداول راجع به دکتر علی اکبر سیاری

چطور می‌توانم نوبت دکتر علی اکبر سیاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی اکبر سیاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی اکبر سیاری در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر علی اکبر سیاری چقدر است؟
هزینه ویزیت علی اکبر سیاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبر سیاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر علی اکبر سیاری کجا است؟
دکتر علی اکبر سیاری 1 مطب در مطب خیابان ظفر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی اکبر سیاری را ببینید.
آیا دکتر علی اکبر سیاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبر سیاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر علی اکبر سیاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی اکبر سیاری متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های گوارش و کبد کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی اکبر سیاری چه زمانی است؟
دکتر علی اکبر سیاری از روز امروز بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبر سیاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی اکبر سیاری چقدر است؟
تا کنون 1390 نفر به دکتر علی اکبر سیاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی اکبر سیاری 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر علی اکبر سیاریدکتر علی اکبر سیاری dr aliakbar sayyari از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر علی اکبر سیاری در تهران،خیابان شریعتی،روبروی ظفر، کوچه امانی،پلاک 2، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی اکبر سیاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122896482،02133148222،02133654455،02122896435 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی اکبر سیاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی اکبر سیاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی اکبر سیاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی اکبر سیاری متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی اکبر سیاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.