دکتر پروین نوابی

دکتر پروین نوابی

تخصص پوست، مو و زیبایی

تهران

کد نظام پزشکی

12253

درباره‌پزشک

کلینیک ها:

کلینیک لیزر مهرگان

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب بزرگراه چمران

آدرس:

تهران، بزرگراه چمران،انتهای پل مدیریت، چهارراه مسجد قدس، ساختمان پزشکان ستاره

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پروین نوابی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر پروین نوابیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پروین نوابی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پروین نوابی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پروین نوابی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پروین نوابی چقدر است؟
هزینه ویزیت پروین نوابی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پروین نوابی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پروین نوابی کجا است؟
دکتر پروین نوابی 1 مطب در مطب بزرگراه چمران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پروین نوابی را ببینید.
+
آیا دکتر پروین نوابی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پروین نوابی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پروین نوابی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پروین نوابی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پروین نوابی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر پروین نوابی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر پروین نوابی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پروین نوابی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر پروین نوابی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پروین نوابی 0 از 5 است.

درباره دکتر پروین نوابیدکتر پروین نوابی dr parvin navvabi از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر پروین نوابی در تهران، بزرگراه چمران،انتهای پل مدیریت، چهارراه مسجد قدس، ساختمان پزشکان ستاره واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پروین نوابی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188690529 ,02188691309 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پروین نوابی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پروین نوابی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پروین نوابی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پروین نوابی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پروین نوابی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.