دکتر کاملیا قایدپور

دکتر کاملیا قایدپور

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

64630

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب یوسف آباد

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از تقاطع شهید بهشتی، نبش کوچه نادر، پلاک 2109، طبقه 3، واحد 10

تلفن:02188721438

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کاملیا قایدپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر کاملیا قایدپورسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کاملیا قایدپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کاملیا قایدپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کاملیا قایدپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کاملیا قایدپور چقدر است؟
هزینه ویزیت کاملیا قایدپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کاملیا قایدپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کاملیا قایدپور کجا است؟
دکتر کاملیا قایدپور 1 مطب در مطب یوسف آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر کاملیا قایدپور را ببینید.
+
آیا دکتر کاملیا قایدپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کاملیا قایدپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کاملیا قایدپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کاملیا قایدپور متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کاملیا قایدپور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر کاملیا قایدپور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر کاملیا قایدپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کاملیا قایدپور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر کاملیا قایدپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کاملیا قایدپور 0 از 5 است.

درباره دکتر کاملیا قایدپوردکتر کاملیا قایدپور dr kamelia ghaedpor از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر کاملیا قایدپور در تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از تقاطع شهید بهشتی، نبش کوچه نادر، پلاک 2109، طبقه 3، واحد 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کاملیا قایدپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188721438 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کاملیا قایدپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کاملیا قایدپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کاملیا قایدپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کاملیا قایدپور متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کاملیا قایدپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.