دکتر حمید عمادی

دکتر حمید عمادی

تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

تهران

کد نظام پزشکی

58922
%94
پیشنهاد(از 33 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب بلوار کشاورز

آدرس:

تهران،بلوار کشاورز ، خیابان وصال شیرازی ، خیابان ایتالیا ، ساختمان پزشکان ایتالیا ، طبقه 4 ، واحد 19

تلفن:02188973372

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حمید عمادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمید عمادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 33 کاربر)

%94
31 کاربر از 33 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  26 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مصطفی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار پزشک دقیقی هستند

محمد رضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دکتر با شخصیت و توانا در تشخیص و درمان . با حوصله به صحبتهای مریض گوش می دهند که نکته ی مهمی هستش

محمد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار صبور

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار حاذق و خوش اخلاقی هستند دختر من عفونت بعد از جراحی داشتند که دکتر جراح قادر به درمانش نبود دکتر عمادی با یک نسخه کامل درمان کردند خدا حفظشون کنه.

ساناز
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

یکی از بهترین دکتر هایی بودن که تا حالا باهاشون اشنا شدم .دلسوز مهربان دقیق تشخیص کاملا عالی . خیلی برای هر مریض وقت میزارن و باحوصله عالی عالی عالی بهترینننننننننننننن. به همه ی دوستان معرفیشون کردم.بی نظیر.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر حمید عمادی
نوبت مطب بلوار کشاورز
رزرو آنلاین نوبت
تهران - ،بلوار کشاورز ، خیابان وصال شیرازی ، خیابان ایتالیا ، ساختمان پزشکان ایتالیا ، طبقه 4 ، واحد 19
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمید عمادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمید عمادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمید عمادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمید عمادی چقدر است؟
هزینه ویزیت حمید عمادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید عمادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمید عمادی کجا است؟
دکتر حمید عمادی 1 مطب در مطب بلوار کشاورز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حمید عمادی را ببینید.
+
آیا دکتر حمید عمادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمید عمادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمید عمادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمید عمادی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمید عمادی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حمید عمادی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید عمادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمید عمادی چقدر است؟
تا کنون 33 نفر به دکتر حمید عمادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمید عمادی 5 از 5 است.

درباره دکتر حمید عمادیدکتر حمید عمادی dr hamid emadi از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری تهران هستند. مطب دکتر حمید عمادی در تهران،بلوار کشاورز ، خیابان وصال شیرازی ، خیابان ایتالیا ، ساختمان پزشکان ایتالیا ، طبقه 4 ، واحد 19 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمید عمادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188973372 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمید عمادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمید عمادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمید عمادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمید عمادی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمید عمادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.