%98
پیشنهاد(از 226 کاربر)

کد نظام پزشکی

41127

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)

اطلاعات مطب خیابان سنگی

آدرس:

بوشهر، خیابان سنگی، ساختمان پزشکان طوس، طبقه سوم

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح
 • البرز
 • سینا

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اعظم امینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اعظم امینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 226 کاربر)

%98
220 کاربر از 226 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  147 نفر
 • 15-45 دقیقه
  54 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر اعظم امینی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر اعظم امینی
دکتر اعظم امینی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اعظم امینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اعظم امینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اعظم امینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اعظم امینی چقدر است؟
هزینه ویزیت اعظم امینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم امینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اعظم امینی کجا است؟
دکتراعظم امینی مطب خیابان سنگی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر اعظم امینی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر اعظم امینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم امینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اعظم امینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اعظم امینی متخصص داخلی و بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اعظم امینی چه زمانی است؟
دکتر اعظم امینی از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم امینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اعظم امینی چقدر است؟
تا کنون 226 نفر به دکتر اعظم امینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اعظم امینی 5 از 5 است.

درباره دکتر اعظم امینیدکتراعظم امینی dr azam amini از دکترهای متخصص داخلی بوشهر هستند. مطب دکتر اعظم امینی در بوشهر، خیابان سنگی، ساختمان پزشکان طوس، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اعظم امینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733551488 , 09174483767 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اعظم امینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اعظم امینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اعظم امینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اعظم امینی متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اعظم امینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.