دکتر مهدی کریمیان

دکتر مهدی کریمیان

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

آبادان

کد نظام پزشکی

128016

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی کریمیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهدی کریمیانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی کریمیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی کریمیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی کریمیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی کریمیان چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی کریمیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی کریمیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی کریمیان کجا است؟
دکتر مهدی کریمیان 1 مطب در مطب خیابان امیری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهدی کریمیان را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی کریمیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی کریمیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی کریمیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی کریمیان متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی کریمیان چه زمانی است؟
دکتر مهدی کریمیان از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی کریمیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی کریمیان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مهدی کریمیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی کریمیان 0 از 5 است.

درباره دکتر مهدی کریمیاندکتر مهدی کریمیان dr mahdi karimian از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) آبادان هستند. مطب دکتر مهدی کریمیان در آبادان، خیابان امیری، خیابان کاشانی، ساختمان پرنیان (جنب داروخانه دکتر هندیجانی)، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی کریمیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06153231572 , 09913386650 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی کریمیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی کریمیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی کریمیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی کریمیان متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی کریمیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.