%۹۶
پیشنهاد(از ۲۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

بیمارستان های همکار:

بیمارستان نگاه

بیمارستان صدر

کلینیک بصیر

کد نظام پزشکی

۲۵۲۵۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ جراحی پلاستیک و انحراف چشم (اکولوپلاستی و استرابیسم)

اطلاعات مطب خیابان ظفر

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، بین ظفر و میرداماد، خیابان زیبا، پلاک ۵۸

بیمه های طرف قرارداد

 • بانک مرکزی
 • بانک صادرات
 • بانک سپه
 • بانک ملت
 • صندوق شهرداری

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمدعلی فردوسی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمدعلی فردوسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲۱ کاربر)

%۹۶
۲۰ کاربر از ۲۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۸ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۴ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان ظفر
ملاحظات

زمان داده شده بابت حضور شما در مطب می باشد و زمان ویزیت شما توسط منشی برنامه ریزی می شود.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر احمدعلی فردوسی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر احمدعلی فردوسی
دکتر احمدعلی فردوسی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمدعلی فردوسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمدعلی فردوسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمدعلی فردوسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمدعلی فردوسی چقدر است؟
هزینه ویزیت احمدعلی فردوسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمدعلی فردوسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمدعلی فردوسی کجا است؟
دکتر احمدعلی فردوسی 1 مطب در مطب خیابان ظفر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر احمدعلی فردوسی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر احمدعلی فردوسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمدعلی فردوسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمدعلی فردوسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمدعلی فردوسی متخصص چشم پزشکی و جراحی پلاستیک و انحراف چشم (اکولوپلاستی و استرابیسم) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمدعلی فردوسی چه زمانی است؟
دکتر احمدعلی فردوسی از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احمدعلی فردوسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمدعلی فردوسی چقدر است؟
تا کنون 21 نفر به دکتر احمدعلی فردوسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمدعلی فردوسی 5 از 5 است.

درباره دکتر احمدعلی فردوسیدکتر احمدعلی فردوسی dr ahmadali ferdowsi از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر احمدعلی فردوسی در تهران، خیابان شریعتی، بین ظفر و میرداماد، خیابان زیبا، پلاک ۵۸ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمدعلی فردوسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122845812 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمدعلی فردوسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمدعلی فردوسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمدعلی فردوسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمدعلی فردوسی تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمدعلی فردوسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.