%97
پیشنهاد(از 27 کاربر)

درباره‌پزشک

بیمارستان های همکار:

بیمارستان نگاه

بیمارستان صدر

کلینیک بصیر

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ جراحی پلاستیک و انحراف چشم (اکولوپلاستی و استرابیسم)

اطلاعات مطب خیابان ظفر

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، بین ظفر و میرداماد، خیابان زیبا، پلاک ۵۸

تلفن:02122845812

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بانک مرکزی
 • بانک صادرات
 • بانک سپه
 • بانک ملت
 • صندوق شهرداری

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمدعلی فردوسی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمدعلی فردوسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 27 کاربر)

%97
26 کاربر از 27 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  10 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  6 نفر

نظرات

نصرت
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک خوبی هستند ولی نوبتی که در اینجا میگیرید اصلا در مطب رعایت نمیشه. بیماران حضوری اولویت هستند و دریافت نوبت اینترنتی مفهومی ندارد.

راضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

ان شاءالله همه پزشکان سلامت و در وظیفه پزشکی موفق باشند.

حمیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر فوق العاده ای هستند بسیار عالی

مجتبی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

دکتر بسیار خوش اخلاق و با تجربه هستن که واقعا نماد کامل یک جراح و متخصص عالی برای چشم هستن ،من از بیماران دکتر هستم که خیلی از کارشون رضایت دارم

مرضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار پزشک عالی و محترمی بودند خدا توفیقشان دهد.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر احمدعلی فردوسی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمدعلی فردوسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمدعلی فردوسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمدعلی فردوسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمدعلی فردوسی چقدر است؟
هزینه ویزیت احمدعلی فردوسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمدعلی فردوسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمدعلی فردوسی کجا است؟
دکتر احمدعلی فردوسی 1 مطب در مطب خیابان ظفر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر احمدعلی فردوسی را ببینید.
+
آیا دکتر احمدعلی فردوسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمدعلی فردوسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمدعلی فردوسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمدعلی فردوسی متخصص چشم پزشکی و جراحی پلاستیک و انحراف چشم (اکولوپلاستی و استرابیسم) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمدعلی فردوسی چه زمانی است؟
دکتر احمدعلی فردوسی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احمدعلی فردوسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمدعلی فردوسی چقدر است؟
تا کنون 27 نفر به دکتر احمدعلی فردوسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمدعلی فردوسی 5 از 5 است.

درباره دکتر احمدعلی فردوسیدکتر احمدعلی فردوسی dr ahmadali ferdowsi از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر احمدعلی فردوسی در تهران، خیابان شریعتی، بین ظفر و میرداماد، خیابان زیبا، پلاک ۵۸ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمدعلی فردوسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122845812 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمدعلی فردوسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمدعلی فردوسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمدعلی فردوسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمدعلی فردوسی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمدعلی فردوسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.