دکتر مهرداد رضایی

دکتر مهرداد رضایی

تخصص جراحی عمومی

تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص جراح عمومی

جراح بیماری های نشیمنگاهی

درمان هموروئید، شقاق، فیستول، کیست مویی با لیزر

بیمارستان های همکار:

بیمارستان جم

مرکز جراحی میرداماد

کد نظام پزشکی

۱۵۰۲۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب ونک

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، ابتدای خیابان شریفی، پلاک52، واحد2

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهرداد رضایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهرداد رضایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳ کاربر)

%۱۰۰
۳ کاربر از ۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب ونک
دکتر مهرداد رضایی
دکتر مهرداد رضایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهرداد رضایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهرداد رضایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهرداد رضایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهرداد رضایی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهرداد رضایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد رضایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهرداد رضایی کجا است؟
دکتر مهرداد رضایی 1 مطب در مطب ونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهرداد رضایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهرداد رضایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد رضایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهرداد رضایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهرداد رضایی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهرداد رضایی چه زمانی است؟
دکتر مهرداد رضایی از روز چهارشنبه 6 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد رضایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهرداد رضایی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر مهرداد رضایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهرداد رضایی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهرداد رضاییدکتر مهرداد رضایی dr mehrdad rezaie از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر مهرداد رضایی در تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، ابتدای خیابان شریفی، پلاک52، واحد2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهرداد رضایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188658762 , 02188658760 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهرداد رضایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهرداد رضایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهرداد رضایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهرداد رضایی تخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهرداد رضایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.