دکتر فاطمه نیازی

دکتر فاطمه نیازی

تخصص داخلی

بوشهر
%96
پیشنهاد(از 43 کاربر)

کد نظام پزشکی

89975

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان امام

آدرس:

بوشهر،خیابان امام، مجتمع محمد رسول الله

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • بانک صادرات
 • بانک تجارت
 • بانک سپه
 • البرز
 • صدا و سیما
 • سینا
 • ایران
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فاطمه نیازی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه نیازی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 43 کاربر)

%96
41 کاربر از 43 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  15 نفر
 • 15-45 دقیقه
  17 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان امام

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر فاطمه نیازی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر فاطمه نیازی می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر فاطمه نیازی
دکتر فاطمه نیازی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه نیازی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه نیازی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه نیازی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه نیازی چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه نیازی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه نیازی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه نیازی کجا است؟
دکترفاطمه نیازی مطب خیابان امام مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فاطمه نیازی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه نیازی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه نیازی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه نیازی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه نیازی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه نیازی چه زمانی است؟
دکتر فاطمه نیازی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه نیازی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه نیازی چقدر است؟
تا کنون 43 نفر به دکتر فاطمه نیازی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه نیازی 5 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه نیازیدکترفاطمه نیازی dr fatemeh niyazi از دکترهای متخصص داخلی بوشهر هستند. مطب دکتر فاطمه نیازی در بوشهر،خیابان امام، مجتمع محمد رسول الله واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه نیازی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09396088500,07733536030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه نیازی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه نیازی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه نیازی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه نیازی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه نیازی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.