دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر شهرام رستم آبادی

دکتر شهرام رستم آبادی

تخصص داخلی

بوشهر

کد نظام پزشکی

6655
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان بیسیم

آدرس:

بوشهر، ابتدای بیسیم، ساختمان پزشکان مهر، طبقه دوم

تلفن:09010828717

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهرام رستم آبادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهرام رستم آبادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

امیر هوشنگ
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

به دلیل آگاهی و تجربه بالا

سیما
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام.. واقعا دکتر علمی و با تجربه و بسیار عالی هستن.. کارشون بیست بیست عاااااالی

عبداله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بدلیل وقت گذاشتن برای مریض و دقت دروضعیت مریض و برخورد مناسب

رودابه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

آروم بودن ،خوش رو بودن وباتجربه بودن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شهرام رستم آبادی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان بیسیم
بوشهر - بوشهر، ابتدای بیسیم، ساختمان پزشکان مهر، طبقه دوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهرام رستم آبادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهرام رستم آبادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهرام رستم آبادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهرام رستم آبادی چقدر است؟
هزینه ویزیت شهرام رستم آبادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام رستم آبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهرام رستم آبادی کجا است؟
دکتر شهرام رستم آبادی 1 مطب در مطب خیابان بیسیم دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شهرام رستم آبادی را ببینید.
+
آیا دکتر شهرام رستم آبادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام رستم آبادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهرام رستم آبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهرام رستم آبادی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهرام رستم آبادی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر شهرام رستم آبادی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام رستم آبادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهرام رستم آبادی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر شهرام رستم آبادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهرام رستم آبادی 5 از 5 است.
درباره دکتر شهرام رستم آبادی


دکتر شهرام رستم آبادی dr shahram rostam abadi از دکترهای متخصص داخلی بوشهر هستند. مطب دکتر شهرام رستم آبادی در بوشهر، ابتدای بیسیم، ساختمان پزشکان مهر، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهرام رستم آبادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09010828717 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهرام رستم آبادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهرام رستم آبادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهرام رستم آبادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهرام رستم آبادی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهرام رستم آبادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.