دکتر شیرین شمس

دکتر شیرین شمس

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

62368
%82
پیشنهاد(از 16 کاربر)

درباره‌پزشک

جراح و متخصص زنان و زایمان

جراحی ترمیمی دستگاه ادراری و تناسلی زنان

اختلالات کف لگن

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب میدان ونک

آدرس:

تهران میدان ونک خیابان گاندی شمالی کوچه صانعی ساختمان پزشکان حکیم طبقه چهارم

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شیرین شمس را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شیرین شمس بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 16 کاربر)

%82
13 کاربر از 16 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  6 نفر

نظرات

ناهید
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

توصیه نمی شوند.

رحمان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

کارشون عالیه،خوش اخلاق با مریض و مراجعه کنندگان

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خیلی دکتر خوبی هستن . با دقت گوش میدن و وقت میزارن برای مریض .

مژگان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خانم دکتر بادقت نظر و حاذق و ماهر در کارشون هستند و باحوصله جواب همه سوالات را داده و راهنمایی می کنند.

رکسانا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خانم دکتر شیرین شمس تنها پزشکی قابل اعتماد در ایران هستن ایشون بی نظیرن از نظر تشخیص تنها کسی که تشخیص دادند عفونتهای من بخاطر بیماری خود ایمنی هست و کمکم کردند درمانش کنم ایشون بودن، علم روز اروپارو دارن.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شیرین شمسسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شیرین شمس را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شیرین شمس نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شیرین شمس در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شیرین شمس چقدر است؟
هزینه ویزیت شیرین شمس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شیرین شمس می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شیرین شمس کجا است؟
دکتر شیرین شمس 1 مطب در مطب میدان ونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شیرین شمس را ببینید.
+
آیا دکتر شیرین شمس امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شیرین شمس در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شیرین شمس در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شیرین شمس متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شیرین شمس چه زمانی است؟
دکتر شیرین شمس از روز دوشنبه 24 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شیرین شمس در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شیرین شمس چقدر است؟
تا کنون 16 نفر به دکتر شیرین شمس رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شیرین شمس 5 از 5 است.

درباره دکتر شیرین شمسدکتر شیرین شمس dr shirin shams از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر شیرین شمس در تهران میدان ونک خیابان گاندی شمالی کوچه صانعی ساختمان پزشکان حکیم طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شیرین شمس می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188658614,02188658613,09198400065 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شیرین شمس و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شیرین شمس هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شیرین شمس فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شیرین شمس متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شیرین شمس مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.