دکتر سعید انصاری

دکتر سعید انصاری

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

1168114

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب میدان ونک

آدرس:

تهران، بالاتر از میدان ونک کوچه برادران شریفی پلاک 61، واحد1 (ساختمان پزشکان خشایار)

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • دانا
 • بانک صادرات
 • بانک تجارت
 • نیروهای مسلح
 • بانک ملت
 • بانک کشاورزی
 • میهن
 • سینا
 • البرز
 • کارمندان دولت

اطلاعات مطب خیابان پاسداران

آدرس:

تهران، پاسداران، بوستان نهم، ضلع جنوبی بیمارستان لبافی نژاد، پلاک 122، طبقه 5 (کلینیک روشنا)

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعید انصاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سعید انصاری


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید انصاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید انصاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید انصاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید انصاری چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید انصاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید انصاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید انصاری کجا است؟
دکتر سعید انصاری 2 مطب در مطب میدان ونک و مطب خیابان پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سعید انصاری را ببینید.
+
آیا دکتر سعید انصاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید انصاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید انصاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید انصاری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید انصاری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سعید انصاری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید انصاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید انصاری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سعید انصاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید انصاری 0 از 5 است.

درباره دکتر سعید انصاریدکتر سعید انصاری dr saied ansari از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر سعید انصاری در تهران، بالاتر از میدان ونک کوچه برادران شریفی پلاک 61، واحد1 (ساختمان پزشکان خشایار) واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید انصاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126415010,09016852008 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید انصاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید انصاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید انصاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید انصاری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید انصاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.