دکتر شیرزاد خیراندیش

دکتر شیرزاد خیراندیش

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

86405
%96
پیشنهاد(از 74 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب دهکده المپیک

آدرس:

تهران، بلوار دهکده المپیک، چهار راه زیبا دشت، روبروی مسجد امام رضا، پلاک16، طبقه دوم

تلفن:02144744641

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شیرزاد خیراندیش را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شیرزاد خیراندیش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 74 کاربر)

%96
71 کاربر از 74 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  15 نفر
 • 45-90 دقیقه
  17 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  32 نفر

نظرات

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
5.0
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

برای وسواس و نشخوار رفته بودم ، با داروهایی که تجویز کردن تو یک ماه اخیر تغییر زیادی داشتم و راضی بودم

کاربر دکترتو
نوبت گرفته از دکترتو
3.4
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

تشخیص درست و داروهای مناسب سن

مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
2.4
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

علت مراجعه: پنیک

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر شیرزاد خیراندیش
نوبت مطب دهکده المپیک
رزرو آنلاین نوبت
تهران - ، بلوار دهکده المپیک، چهار راه زیبا دشت، روبروی مسجد امام رضا، پلاک16، طبقه دوم
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 30 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شیرزاد خیراندیش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شیرزاد خیراندیش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شیرزاد خیراندیش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شیرزاد خیراندیش چقدر است؟
هزینه ویزیت شیرزاد خیراندیش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شیرزاد خیراندیش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شیرزاد خیراندیش کجا است؟
دکتر شیرزاد خیراندیش 1 مطب در مطب دهکده المپیک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شیرزاد خیراندیش را ببینید.
+
آیا دکتر شیرزاد خیراندیش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شیرزاد خیراندیش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شیرزاد خیراندیش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شیرزاد خیراندیش متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شیرزاد خیراندیش چه زمانی است؟
دکتر شیرزاد خیراندیش از روز چهارشنبه 30 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شیرزاد خیراندیش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شیرزاد خیراندیش چقدر است؟
تا کنون 74 نفر به دکتر شیرزاد خیراندیش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شیرزاد خیراندیش 5 از 5 است.

درباره دکتر شیرزاد خیراندیشدکتر شیرزاد خیراندیش dr shirzad kheyr andish از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر شیرزاد خیراندیش در تهران، بلوار دهکده المپیک، چهار راه زیبا دشت، روبروی مسجد امام رضا، پلاک16، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شیرزاد خیراندیش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144744641 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شیرزاد خیراندیش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شیرزاد خیراندیش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شیرزاد خیراندیش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شیرزاد خیراندیش متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شیرزاد خیراندیش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.