دکتر بهروز تیزنوبیک

دکتر بهروز تیزنوبیک

کد نظام پزشکی: 92403
5 (52 نظر)
٪99 پیشنهاد کاربران
750 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر بهروز تیزنوبیک

مطب خیابان ولیعصر
آدرس: تهران - تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به توانیر، کوچه بخشندگان، ساختمان مدیکو، طبقه هفتم
اولین نوبت آزاد:شنبه 6 مرداد | 14:00

درباره دکتر بهروز تیزنوبیک

انجام کلیه تستهای تشخیصی قلب و عروق اعم از اکوکاردیوگرافی و تست ورزش و هولترمانیتورینگ، مشاوره ی قبل از اعمال جراحی، مشاوره ی ورزشی، تشخیص و درمان واریس و دیگر اختلالات عروقی، آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی پیشرفته کلیه ی نقاط بدن در معتبر ترین بیمارستانهای تهران
عضو انجمن قلب و عروق اروپا

آدرس مطب دکتر بهروز تیزنوبیک

مطب خیابان ولیعصر
آدرس:
تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به توانیر، کوچه بخشندگان، ساختمان مدیکو، طبقه هفتم

نظرات درباره دکتر بهروز تیزنوبیک

5
از 52 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%99
پیشنهاد کاربران
اکرم(1403/04/24)
نوبت دهی مطب
(1403/04/24)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
با تشکر از جناب آقای دکتر گرانقدر از بیماران قدیمی ایشان هستم. هر سه ماه یکبار برای چکاپ به نزد ایشان مراجعه میکنم. تشخیص ایشان فوق العاده است.
خیرالنسا(1403/03/21)
نوبت دهی مطب
(1403/03/21)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
بابت چکاپ قلب مادرم خدمتشون رسیدیم و تشخیص عالی دادن
علت مراجعه: پیگیری روند درمان
حسین(1403/03/16)
نوبت دهی مطب
(1403/03/16)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
بابت چکاب قلب عروق
عذرا(1403/03/05)
نوبت دهی مطب
(1403/03/05)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
برای اکو قلب دوران بارداری مراجعه کردم عالی بودن
پرستو(1403/02/08)
نوبت دهی مطب
(1403/02/08)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
رفتار محترمانه با بیمار ، تشخیص و درمان عالی و وجدان کاری آقای دکتر زبان زد هستش. یک دنیا ازشون سپاسگزارم🙏🏻همسرم مشکل حمله پنیک داشتن و آریتمی پیدا کرده بود، با تشخیص و درمان آقای دکتر تیزنوبیک خداروشکر بهتر هستش و تحت نظرشون هست. و روز به روز بهتر میشه شکرخدا
کاربر دکترتو(1403/02/08)
نوبت دهی مطب
(1403/02/08)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
دکتر فوق العاده خوش برخورد با تشخیص عالی و رفتار حرفه ای کاملا توضیح میدن همه چیو و وقت میذارن.

سوالات متداول راجع به دکتر بهروز تیزنوبیک

چطور می‌توانم نوبت دکتر بهروز تیزنوبیک را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهروز تیزنوبیک نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهروز تیزنوبیک در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر بهروز تیزنوبیک چقدر است؟
هزینه ویزیت بهروز تیزنوبیک با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهروز تیزنوبیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر بهروز تیزنوبیک کجا است؟
دکتر بهروز تیزنوبیک 1 مطب در مطب خیابان ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بهروز تیزنوبیک را ببینید.
آیا دکتر بهروز تیزنوبیک امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهروز تیزنوبیک در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر بهروز تیزنوبیک در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهروز تیزنوبیک متخصص اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) و قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهروز تیزنوبیک چه زمانی است؟
دکتر بهروز تیزنوبیک از روز شنبه 6 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهروز تیزنوبیک در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهروز تیزنوبیک چقدر است؟
تا کنون 52 نفر به دکتر بهروز تیزنوبیک رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهروز تیزنوبیک 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر بهروز تیزنوبیکدکتر بهروز تیزنوبیک dr behrouz tiznobic از دکترهای متخصص اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) تهران هستند. مطب دکتر بهروز تیزنوبیک در تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به توانیر، کوچه بخشندگان، ساختمان مدیکو، طبقه هفتم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهروز تیزنوبیک می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02186081735 , 09353261284 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهروز تیزنوبیک و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهروز تیزنوبیک هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهروز تیزنوبیک فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهروز تیزنوبیک متخصص اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهروز تیزنوبیک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.