دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%88
پیشنهاد(از 8 کاربر)

درباره‌پزشک

انجام کلیه تستهای تشخیصی قلب و عروق اعم از اکوکاردیوگرافی و تست ورزش و هولترمانیتورینگ، مشاوره ی قبل از اعمال جراحی، مشاوره ی ورزشی، تشخیص و درمان واریس و دیگر اختلالات عروقی، آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی پیشرفته کلیه ی نقاط بدن در معتبر ترین بیمارستانهای تهران
عضو انجمن قلب و عروق اروپا

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی)
 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان ولیعصر

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به توانیر، کوچه بخشندگان، ساختمان مدیکو، طبقه هفتم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهروز تیزنوبیک را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهروز تیزنوبیک بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%88
7 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

اعظم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دكتر بي نظير و حاذق و دوست داشتني

اعظم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک خوب بودند ولی مشکل زمان انتظار زیاااد هست.

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

متشخص...خوش برخورد...حاذق و آرامش بخش

آزاده
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

درجه یک و مسئولیت پذیر

محمود
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

جناب دکتر برخورد خوبی دارند و کامل در مورد مریضی توضیحات کاملی می دهند خلاصه این که خدا خیرشون بده من خودم به شخصه از ایشون راضی هستم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر بهروز تیزنوبیک
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان ولیعصر
تهران - تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به توانیر، کوچه بخشندگان، ساختمان مدیکو، طبقه هفتم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهروز تیزنوبیک را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهروز تیزنوبیک نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهروز تیزنوبیک در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهروز تیزنوبیک چقدر است؟
هزینه ویزیت بهروز تیزنوبیک با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهروز تیزنوبیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهروز تیزنوبیک کجا است؟
دکتر بهروز تیزنوبیک 1 مطب در مطب خیابان ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بهروز تیزنوبیک را ببینید.
+
آیا دکتر بهروز تیزنوبیک امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهروز تیزنوبیک در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهروز تیزنوبیک در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهروز تیزنوبیک متخصص اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) و قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهروز تیزنوبیک چه زمانی است؟
دکتر بهروز تیزنوبیک از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهروز تیزنوبیک در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهروز تیزنوبیک چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر بهروز تیزنوبیک رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهروز تیزنوبیک 5 از 5 است.
درباره دکتر بهروز تیزنوبیک


دکتر بهروز تیزنوبیک dr behrouz tiznobic از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر بهروز تیزنوبیک در تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به توانیر، کوچه بخشندگان، ساختمان مدیکو، طبقه هفتم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهروز تیزنوبیک می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02186081735 , 09353261284 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهروز تیزنوبیک و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهروز تیزنوبیک هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهروز تیزنوبیک فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهروز تیزنوبیک متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهروز تیزنوبیک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.